BU NOVÉ SEDLO - SPARTAK H. SLAVKOV 5:1

Stejný hráč měl na kopačkách vzápětí i další šanci, ale jeho přízemní střela těsně minula tyče novosedelské branky. Baník zahrozil pouze polocentrem Schildbacha, který zastavila rukavice brankáře Plačka. V 18. minutě utkání přinesla aktivní hra Slavkovu kýžené ovoce. Po rohovém kopu se nejlépe v pokutovém území zorientoval Řepka a otevřel skóre utkání – 0:1. Branka ve vlastní síti probudila i fotbalisty Nového Sedla. Přímý kop Hejla z hranice velkého vápna skončil ještě pouze rohem. K rohovému praporku se opět postavil kapitán Baníku, na jeho centr si naběhl Kubelka a hlavou srovnal stav utkání na 1:1. Novosedelští získávali postupně převahu, kterou zúročil ve 31. minutě Gvizd, který tečoval za Plačkova záda nahrávku Kovaříka. Další šance Suchého, Burdy a Biniase zůstaly nezužitkovány.
Pokud se hrál v prvním poločase fotbal s mírnou převahou Nového Sedla, tak ve druhém poločase zástupci krajského přeboru herně, střelecky a nakonec i gólově dominovali. Od začátku druhé části se Novosedelští tlačili do šancí. Střela Gvizda mířila mimo, těsně nad břevno zamířil dalekonosný oblouček Biniase. Burdova branka nebyla uznána pro ofsajd. Další zásah Burdy do hornoslavkovské sítě, kterého poslal do šance krásnou přihrávkou Suchý, už platil – 3:1. Vzápětí se baníkovci radovali počtvrté. Plachý vysunul Schildbacha, ten se sice v pokutovém území neprosadil, ale odražený míč vysledoval Suchý a poslal ho do branky – 4:1. Pátou branku připojil o chvíli později po další pěkné přihrávce mezi obránce, tentokráte Gvizda, Burda – 5:1. Spartak mohl korigovat vzápětí Řepkou, ale jeho střela skončila těsně mimo branku. Nové Sedlo si v závěru vytvořilo několik dalších příležitostí. Největší šanci na další změnu skóre měl z nařízeného pokutového kopu po faulu na Schildbacha Kovařík, ale ten poslal míč vysoko nad břevno slavkovské branky. Střela Burdy skončila na tyči.
Hornoslavkovští, navzdory vysoké porážce, která díky mnoha šancím Nového Sedla ve druhém poločase mohla být ještě větší, podali statečný výkon. Do utkání nastoupili pouze se dvěma hráči na střídání a již v úvodu utkání vinou několika zranění prakticky ztratili střídačku.
Branky: Řepka – Burda 2, Suchý, Kubelka, Gvizd.