Tři kola před koncem se v boji o celkové prvenství drží karlovarská Lokomotiva, která si po změně stran poradila s Březovou. Nečekaně prohrálo druhé Nové Sedlo, které podlehlo Hroznětínu. Zajímavý šlágr se hrál mezi Citicemi a Lomnicí, když citický střelec Šiba sice v 90. minutě strhl vedení na svou stranu, ale Lomnice hned z rozehrávky zařídila vyrovnání.
Výsledkový servis:
TJ OSS Lomnice - Sokol Citice 4:4 (1:2). Za Lomnické se trefil dvakrát Koubek a jednou Čipera s Petráčkem. Branky Sokola obstarali Bardon, Horník a dvě Šiba.
Loko K. Vary - FK Olympie Březová 4:2 (2:2). Ve vyrovnaném utkání rozhodly chyby hostujících brankářů. Za Lokádu skórovali Jílek, Sedláček, Mitterpach a Kníže. Branky Olympie dávali Dlesk a Buchner.
BU Nové Sedlo - Olympie Hroznětín 2:3 (0:1). Za celek krajského přeboru se postupně trefili Hejl a Gvizd, za hosty se střelecky prosadili Šídlo, Ječmen a jedna branka byla vlastní.
FK Baník Sokolov B dorost - Spartak H. Slavkov 4:3. Tři branky vítězů vstřelil Kostroun a jednu přidal Norek.
FK Nová Role - FK Loket 3:1 (1:0). Za Novou Roli se radovali ze vstřelených branek Nitsch, Roulich a Martin Šourek. Čestný úspěch Lokte vsítil Falář.