Loket si v něm připsal premiérový bod za nerozhodný výsledek s Lomnicí. Přestřelku se šťastným koncem zařídil pro Nové Sedlo v utkání s Březovou novosedelský kanonýr Gvizd, který nasázel soupeři tři branky. Další ´vylágoš´ obdržela od Horního Slavkova Nová Role, která musela skousnout pětibrankový příděl. Dalších pět branek pak nasázela karlovarská Lokomotiva Citicím, a upevnila si tak vedení v turnaji. Naopak Citice se propadly na předposlední devátou příčku. Druhou výhru v řadě si připsali na své konto dorostenci Baníku Sokolov, kteří tentokrát zdolali Hroznětín a v průběžné tabulce poskočili na čtvrtou příčku.

Výsledkový servis
Loket - Lomnice 2:2 (0:2). Favorizovaní hosté do poločasu podle předpokladů vedli zásluhou dvou branek Koubka, nejlepšího střelce turnaje. Jenže po změně stran se o překvapivou remízu postaral Truhlář a jeden gól si dala Lomnice sama.
Horní Slavkov - Nová Role 5:1 (2:0). Jasné a takto hladce nečekané vítězství Spartaku zařídil dvěma góly Novotný, dále se trefili Dirga, Valta a Pazdera. Branku Nové Role vsítil Kučaba.
Hroznětín - Sokolov dorost 2:4 (1:1). Oba góly Hroznětína vstřelil Picek, za sokolovské mladíky se trefili Krupička, Nováček, Fousek a Norek.
Březová - Nové Sedlo 4:5 (0:1). V divoké přestřelce se za vítěze třikrát trefil Gvizd, jednou Binias a Karásek. Za Březovou dvakrát skóroval Brabenec a jednou Neumann s Čučmanem.
Citice - Loko K. Vary 0:5 (0:3). Jasná záležitost Lokády, v jejichž barvách se střelecky prosadili Belbl, Kolář, Tulák, Horn a Sedláček.