Obě sobotní dohrávky odložených utkání byly jednoznačnou záležitostí vítězů. Stará Role přehrála Královské Poříčí a juniorka Baníku Sokolov rozdrtila Toužim vysoko 9:0.

DDM Stará Role 5
Baník Kr. Poříčí 2
poločas 2:1

Na turnaji dosud neporažená Stará Role nezaváhala ani v posledním utkání. Svého soupeře z Poříčí přehrála drtivým úvodem a pak i mohutným závěrem zápasu, kdy vstřelila rozhodující vítězné branky, jimiž potvrdila nejen vítězství v tomto duelu, ale i celkové turnajové prvenství.
Dle losu domácí Stará Role měla razantní nástup a hned její první útočná akce skončila gólovým úspěchem. Ve 3. minutě unikl po levé straně Žigar, přihrál proti noze Vašíčkovi a ten ranou po zemi k tyči otevřel skóre utkání 1:0.
Dvě dobré střely Stýbla vyrazil Dvořák a pak z protiútoku zahrozili hosté z Poříčí. Kričfaluši uvolnil Reitmaiera, ale ten byl po kličce ve vápně důrazně zastaven. V 17. minutě našel Stýblo ostrým centrem z trestného kopu Žigaru, který, ač tísněn obránci, zvýšil hlavičkou zblízka na 2:0. Rušné minuty pokračovaly. Z protiakce odcentroval Jelínek na Kričfalušiho, jeho prudkou hlavičku však Kolbaba vyrazil. Gólman Role pak chvíli poté vychytal i Reitmaiera, a když byl překonán, z opuštěné branky vykopl míč hrající trenér Slabý.
Ve 27. došlo k faulu před vápnem Staré Role. Na přímý kop se rozběhl Monhart a parádní střelou ze 17 metrů trefil přesně horní růžek soupeřovy branky 2:1.

Poříčí na nějaký čas ožilo. Na centr Hanzlíčka se vrhl Král a hlavičkou jen těsně přestřelil. Gólem neskončila ani pěkná akce Vašíčka na opačné straně hřiště a další nájezd dvojice Plch, Stýblo zastavil na poslední chvíli Monhart.
Krátce po změně stran došlo k faulu ve vápně Poříčí a Role měla výhodu pokutového kopu. Na penaltu se rozběhl o korunku krále střelců bojující Plch (dosud 4 góly) a nekompromisní ranou k tyči ji v 51. bezpečně proměnil, 3:1.
Pozdější střelu téhož hráče brankář Kiss bravurně vyrazil a dva pokusy Stýbla mířily vedle. Chvíli nato se už kapitán Staré Role Stýblo trefil. V 68. minutě pronikl z rohu hřiště podél koncové čáry až před branku a vydařenou ranou z ostrého úhlu zvýšil na 4:1.
Šest minut nato vypracovali Žigar s Vašíčkem gólovou šanci pro Martina Plcha a nejlepší kanonýr turnaje ji svým šestým turnajovým gólem bez problému proměnil, 5:1.
Vzápětí se pěknou střelou, která jen těsně minula šibenici, blýskl poříčský Kričfaluši. Další dobrou střelu jeho spoluhráče Zajdy brankář Role Kolbaba vyrazil jen před sebe a opakovanou dorážku Poříčských do skrumáže hráčů doťukl do sítě efektní patičkou Král na konečných 5:2.

Branky: 3. Vašíček, 17. Žigar, 51. (z PK) a 74. Plch, 68. Stýblo – 27. Monhart, 84. Král.
St. Role: Kolbaba – Pleva, J. Slabý, Kothera, Roubíček – Sochor, Stýblo, Vašíček, Žigar – Lojín, Plch. Střídali: Gubetina, Khodl. Trenér Jaroslav Slabý, asistent Jiří Laboderec.
Král. Poříčí: V. Dvořák (46. Kiss) – Dubaj, Monhart, Prchal, Erhart – Hanzlíček, Král, Kričfaluši, R. Jelínek – Zaja, Reitmaier. Střídal Vévoda. Trenéři: Míra Buják, Milan Gabrle.
Rozhodčí: Šmat – Balhar, Melničuk.
ŽK: 1:1. (61. Žigar – 78. R. Prchal), 50 diváků. (mi)