Domácí ohrožení sestupem chtěli proti 12. celku tabulky 100% bodovat, to se jim nakonec nepovedlo, když přišli o své jednobrankové vedení v 73. minutě utkání.

SK DOLNÍ RYCHNOV 1
LOKO K. VARY 1
poločas 1:0

V prvním poločase se hrál vyrovnaný fotbal s mírnou územní převahou hostujícího celku, ale domácí plnili své předzápasové sliby, a jakmile se dostali k míči, aktivně se hrnuli do útoku.
Již v 5. minutě zakroutil domácí Vogl míč před branku hostů, ale dva jeho spoluhráči těsně minuli jeho centr. Hned vzápětí poslal parádní přihrávku za obránce Kalabza Moravcovi, ale ten tváří v tvář brankáři Vacovskému neuspěl. Ve 14. minutě se dostali ke slovu také Karlovarští. Tulák se středem hřiště proháčkoval přes několik hráčů a jeho střelu přes obránce musel likvidovat domácí brankář Sloboda. Na druhé straně po zahrávaném přímém kopu u zadní tyče opět zahrozil Moravec, ale svým koňarem těsně minul branku Lokády. Agilně hrající hostující Tulák si poté počíhal na centr z levé strany a svojí bombou z hranice vápna z první trefil tyč domácí branky. Pět minut před přestávkou domácí konečně využili svou šanci. Po faulu na Sedláčka se postavil k zahrávání přímého kopu Matocha. Svou střelou nastřelil sice pouze břevno hostující branky, ale v pokutovém území se při odrazu nejlépe zorientoval Vogl a poslal míč do sítě – 1:0. Poté předvedl ještě pěknou dalekonosnou střelu Sedláček, ale ta skončila metr nad brankou hostí.

Druhý poločas zahájili domácí znovu aktivně. Svojí střelou prověřil gólmana hostí Matocha. Poté přišli ke slovu opět hosté. Pokus Mitterpacha zneškodnil Sloboda, Tulákova střela zamířila těsně mimo. Lokomotiva ve snaze o vyrovnání posílila útok o Krejčího a začala si vytvářet stále větší tlak. V něm sice našel Kalabza dalekonosnou přihrávkou Křenka, ale ten se proti bránícím hráčům neprosadil. Hosté tak dál pokračovali v ofenzivě a to jim přineslo ovoce. Po sérii rohových kopů a následných odrazů ve vápně doputoval míč k Vaňkovi, který ho z otočky v 73. minutě poslal do domácí branky.
Po obdržené brance fotbalisté Rychnova znovu zapnuli. Tři minuty po obdrženém gólu našli recept na hostující obranu, ale branka nebyla uznána pro ofsajd. Dále se snažili strhnout vítězství na svou stranu. Dobrou střelu Moravce vyboxoval brankář Vacovský, Sedláčkův pokus zamířil opět těsně nad břevno. Paradoxně se do obrovské šance v nastaveném čase dostali hosté. Po chybě ve zpětné přihrávce se míč dostal za domácí obranu. Chybu vystihl Krejčí a řítil se sám na domácí branku, ale Sloboda včasným vyběhnutím šanci zmařil. Ze souboje si odnesl od útočníka hostí nakopnutí do břicha, ten zase za dohrání souboje žlutou kartu.