Hosté se snažili celý zápas hrát, měli často míč na svých kopačkách, ale do větších šancí se nedostávali. Domácí dokonale využili menšího hřiště. Dvakrát poslali míč do sítě soupeře po teči přímo po autovém vhazování. Přestože dali pět branek, množství dalších gólových příležitostí nevyužili.

BANÍK VINTÍŘOV 5
JISKRA HAZLOV 2
poločas 3:1

Vintířovští začali svižně. Hned v úvodu přistrčil míč kapitán Klemera do vápna Prokopovi, jeho střelu brankář hostí sice vyrazil, ale pouze na nohy Kabeleho, který pálil z bezprostřední blízkosti nad hazlovskou branku. V 5. minutě se již fotbalisté Vintířova mohli poprvé radovat. Prokopův centr sice Neudert podběhl, ale za ním postavený Kastl v pádu poslal míč do sítě – 1:0. Následné dvě branky Baníku rozhodčí uznat nemohl. Nejprve dopravili míč do sítě přímo z autu, následně ho poslal do branky Prokop rukou. Další zvýšení skóre tak přinesla až 27. minuta, kdy se nejdříve po těžké střele předvedl brankář Hazlova Kindl, který vytáhl míč rukou nad břevno. Při následném rohu již nestačil na Pazderovu hlavičku – 2:0. Hostům se podařilo snížit ve 39. minutě po rychlém protiútoku kapitánem Benešem. V závěru poločasu mohl opět zvýšit vedení pro změnu kapitán domácích Klemera, který se ocitl sám před poloprázdnou brankou, střela z první mu však nesedla a poslal míč úplně mimo tyče. Vzápětí přece jen Klemera uklidnil své spoluhráče, když si po autu Neuderta počkal u zadní tyče a hlavou zvýšil na 3:1.

Do druhého poločasu nastoupili hosté o poznání aktivněji, ale jejich snaha brankové vyjádření nepřinesla. Naopak Vintířovští se dostávali do brejků a mnoha gólových šancí. Bombu Pazdery z přímého kopu vytěsnil opět brankář Kindl nad, Prokop po svém průniku oklamal vyběhnutého gólmana, ale míč poslal těsně vedle prázdné branky. Stejně tak skončil míč mimo hazlovskou branku i po šancích Kabeleho. Poté přišel ke slovu opět Prokop, který nastřelil tyč hostující branky. Gól tak přinesla až 68. minuta, kdy se po odrazech ve vápně prosadil znovu Klemera – 4:1. V 81. minutě si zopakovali domácí situaci při třetím gólu, po autovém vhazování dokončil svůj čistý hattrick v utkání další brankou kapitán Klemera. V závěru hosté zkorigovali opět Benešem, který dorazil do domácí sítě míč po akci Novotného – 5:2.