SPARTAK H. SLAVKOV 4
FK KEMA SKALNÁ 3
poločas 2:1

Domácí začali na menším hřišti tradičně svižně. Již ve 2. minutě otevřel skóre po rychlém protiútoku a přihrávce Jana Němčeka Michal Němček – 1:0. Hosté odpověděli hned vzápětí. Po rozehrání ze středového kruhu zatáhl míč po pravé straně Karlovský a svou střelou o tyč srovnal skóre – 1:1. Po dalších čtyřech minutách se znovu měnil stav. Domácí Novotný přiťukl míč Michalu Němčekovi a ten poslal svou střelou Slavkovské opět do vedení – 2:1. Další šance, opět Michala Němčeka a Drobného, zůstaly nevyužity. Na druhé straně musel při těžké střele Friče vytáhnout parádní zákrok gólman Plaček.
Ve druhém poločase se Slavkovu podařilo zvýšit své vedené dalšími dvěma brankami. Nejprve zvýšil v 63. minutě v pádu Novák, který se ocitl na konci akce Pazdery a Drobného – 3:1. O dvě minuty později dokončil svůj hattrick Michal Němček, který svou střelou z hranice středového kruhu zvýšil již na 4:1. Obě mužstva si vypracovala na malém hřišti množství dalších gólových příležitostí. Tu největší měli zřejmě domácí. Po střele Jana Němčeka se míč odrazil od tyče do břevna a zpět do pokutového území, ale následná hlavička Řepky si rovněž cestu do sítě nenašla. A tak z protiútoku kontrovali hosté Flaksou – 4:2. Stejný hráč v poslední minutě dokonce snížil na rozdíl jediné branky. V nastavených třech minutách Hornoslavkovští ale již uhájili své těsné vedení.
Branky: M. Němček 3, Novák – Flaksa 2, Karlovský. Rozhodčí: M. Novotný – Rousek, Janoušek.
Horní Slavkov: Plaček – Beer, Slabý, M. Němček (78. Valta), Dirga, J. Němček, Kvapil, Pazdera, Novák, Novotný (66. Řepka), Drobný (85. Mikloška).