Z duelu druhého a třetího týmu krajské tabulky vyšly vítězně Mariánské Lázně, které se tak vítězstvím nad Královským Poříčím udržely na stříbrné příčce. V chebském derby uhráli fotbalisté Aše ve Františkových Lázních nerozhodný výsledek, ten byl k vidění i na stadionu Dolního Rychnova, kde místní jedenáctka remizovala s Ostrovem. Chyše si pak hravě poradila s Novým Sedlem a v tabulce poskočila na osmou příčku. První bod si připsali na své konto horalé z Jáchymova, když uhráli nerozhodný výsledek v karlovarském derby s týmem Lokomotivy. V posledním utkání kola si připsal cenný skalp Unionu Cheb nováček soutěže Baník Vintířov.

Výsledkový servis:
Fr. Lázně – Aš 1:1
V utkání, které mělo na krajský přebor slabou úroveň, si obě mužstva vypracovala jen minimum střeleckých příležitostí. Domácí se ujali vedení po dobře zahraném rohovém kopu a teči Terského. Tím však jejich aktivita na dlouhou dobu skončila. Iniciativu převzali hosté a využili ji ke vstřelení vyrovnávací branky po střele Čerňanského z osmnácti metrů. Po obrátce stran podržel několikrát domácí skvělými zákroky brankář Duc The Nguyen.
Branky: 4. Iterský – 31. Čerňanský. Poločas: 1:1. Rozhodčí: Berka – Kučka, M. Štěrba, DS Kozel. ŽK: 1:1. Diváci: 100.
Fr. Lázně: Duc The Nguyen – J. Hibler (89. Valenta), Karafiát, Král, M. Větrovec – J. Větrovec – Országh (68. L. Hibler), Kolouch (77. Luňák), Kříž, Bastl – Iterský. Trenér: Milan Kolouch.
Aš: Piner – Bárta, Kocour, Šiler, Kohuťár (83. Brož) – L. Houdek, Popp, Bláha, Čerňanský – A. Houdek, Maher (73. Rádl).
D. Rychnov – Ostrov 0:0
Ve vyrovnaném utkání se šedesátka diváků branky nedočkala.
Rozhodčí: Chrástecký – Balhar, Hányš, DS Fibrich. ŽK: 1:2. Diváci: 60.
D. Rychnov: Krhounek – Truhlář, Klabza, Dostál, Sekáč – Štáhlovský, Šimků, Cigánik, Křenek – Moravec, Stejspal (stř. Klemm, Vogl, Jílek). Trenér: Marián Mecele.
Ostrov: Sütto – Piskáček, P. Hladík, Tomáň, Jura – Dušek, Koročinský, Koudelka, Šrámek – Faktor, F. Hladík (stř. Mahr, Novotný). Trenér: Tomáš Štěpánek.
Mar. Lázně – Kr. Poříčí 2:1
Skóre utkání otevřel v samém závěru prvního poločasu ze značky pokutového kopu domácí Fára. Hosté vyrovnali po změně stran Reismüllerem. O výhře Mariánek pak rozhodl dvě minuty před koncem duelu přesnou ranou Pavel Chval.
Branky: 45. Fára (PK), 88. Chval – 63. Reissmüller Radim. Poločas: 1:0. Rozhodčí: Janoušek – Bušek, Rousek, DS Vorel.
Nové Sedlo – Chyše 0:4
Vysoké vítězství zařídili nováčkovi přeboru na půdě Nového Sedla kanonýři Horna, Bouška, Velek a mladíček Laurich.
Branky: Horna, Bouška, Velek, Laurich. Poločas: 0:1. Rozhodčí: Blaschke – J. Novotný, Vejvoda, DS Strmiska.
St. Role – Hazlov 2:4
Po vyrovnaném prvním poločase, kdy oba soupeři vstřelili po jedné brance, se začal lámat pověstný chleba ve druhé pětačtyřicetiminutovce. Za Starou Roli se trefili přesně mezi tři tyče Hořt a Lojín. Za hosty se pak blýskl třemi góly Prokopec a jedním Šlesingr.
Branky: Hořt, Lojín – Prokopec 3, Šlesingr. Poločas: 1:1. Rozhodčí: Cvrk – Šmat, Nehasil, DS Černý.
Jáchymov – Loko KV 1:1
První branku karlovarského derby obstaral na hřišti v Ostrově jáchymovský Kostka. Konečnou podobu výsledku dal po změně stran ve své premiéře karlovarský Kadlec.
Branky: 18. Kostka – 54. Kadlec. Poločas: 1:0. Rozhodčí: Šifalda – Blaschke, M. Novotný, DS Chára. Bez karet. Diváci: 50.
Jáchymov: Sütto – Kunst, Baláž, Osička, Holubička, – Netušil, Chaloupek, Kostka, Chrenák – Kasparides, Jonák. Trenér: Luboš Melichar.
Loko: Cypris – Cozma, Votík, Kadlec, Matocha, Belbl, Tulák, Horn, Jílek – Krejčí, Vaněk. Trenér: Antonín Sedlák.
Vintířov – Union Cheb 2:1
Ve vyrovnaném utkání šli do vedení hosté zásluhou Sládečka. Domácí pak ve druhém poločase přetavili svou vůli po vítězství ve dvě branky a připsali si tak důležité tři vítězné body.
Branky: 58. Myslivec, 62. Klemera (PK) – 29. Sládeček. Poločas: 0:1. Rozhodčí: Tichota – Šmat, Vokoun, DS Vošmik. ŽK: 4:4. Diváci: 100.
Vintířov: Zíma – Vystrčil, Pazdera, Hrudkaj, Myslivec – Neudert, Obešlo, Klemera, Kastl – Tráva (46. Komínek, 86. Škarda), Prokop. Trenér: Jaroslav Maršík.
Union Cheb: Buřič – Pilař (73. Těšinský), T. Rolník, Dobeš – Hudeček (76. Černý), Alexa, Šebesta, Volf (63. Klepáček), Řezáč – A. Rolník, Sládeček. Trenér: Miroslav Šebesta.