Toužim, která v uplynulém kole dostala pořádný výprask v Chomutově, opět zamíří na půdu soupeře.
V sobotu 18. dubna jí bude dopoledne soupeřem juniorka ligových Teplic. Už jen postavení v tabulce poukazuje na sílu Teplic.
Čtvrté místo a zisk šestatřiceti bodů to jen dokazují. Takže nováček se má na svém severočeském turné opět na co těšit.
O trochu lépe je na tom druhý zástupce Karlovarska v této soutěži, Spartak Chodov. Ten se představí v neděli od 17.00 hodin na stadionu třináctého Rakovníka.
Obě mužstva v tabulce dělí tři body, takže i toto utkání slibuje pořádný boj. Pokud Chodov na hřišti soupeře uspěje, hodně se vzdálí sestupové propasti. V opačném případě tomu bude naopak.
Chodov naposledy po kvalitním výkonu podlehl těsně lídru tabulky České Lípě 1:2 a Rakovník si dojel pro čtyřbrankovou porážku do Čelákovic.
„Doma jsme ztratili plusové body, takže bychom rádi na půdě Rakovníka uspěli,“ vysvětluje chodovský trenér Jiří Vican. Chodovu se však na hřišti soupeřů příliš nedaří. V deseti utkáních vybojoval venku pouhé dva body.
„Na hřišti soupeře jsme poloviční, ale to bychom chtěli v Rakovníku pozměnit. Uděláme vše pro to, abychom u soupeře bodovali,“ přeje si Vican.
I on ví, že utkáním v Rakovníku se spustí na plné obrátky boje o udržení. „Doufám, že si hráči uvědomují, že teď bude hodně záležet nejen na každém bodu, ale také výkonu,“ uzavřel chodovský trenér.