FK Jindřichovice – SK Dolní Rychnov B 9:0 (4:0).
Druhý celek tabulky si otevřel na svém hřišti střelnici a svého soupeře vyprovodil devíti góly. Branky: Mika 2, Havlík 2, Račko, Benák, Lavrenčík, Komárek, Račák. Utkání řídil sudí Rajtmajer, který udělil jednu žlutou kartu na straně domácích. Zápas sledovalo 50 diváků.

Olympie Březová B – 1.FC Vřesová 3:1 (1:1).
Záloha březovské Olympie rozhodla o svém vítězství ve druhém poločase, kdy svému soupeři vstřelila dvě branky. Za domácí skórovali Tišl, Eichinger a Štrébl, za hosty odpověděl Ferko. Před 40 diváky řídil utkání jako hlavní rozhodčí Hányš, který se obešel bez udělování žlutých karet.

Baník Královské Poříčí B – SK Oloví 1:1.
V souboji třetího a čtvrtého celku tabulky se soupeři rozešli nakonec smírně. Podrobnosti k utkání nehlášeny.

OSS Lomnice B – Sokol Chlum Sv. Maří 8:1 (3:1).
Domácí Lomnice vedla po poločase o dvě branky, ve druhé půli však připojila dalších pět zásahů do soupeřovy sítě, a vyprovodila tak fotbalisty z Chlumu pořádným debaklem. Střelecky se dařilo Vondruškovi, který vstřelil tři branky, dvě trefy připojil Vandrovec, po jednom gólu přidali Štěpanovský, Ponc a Veselý. Za hosty zaznamenal brankový úspěch již v prvním poločase Kočka. Hlavní rozhodčí: Aubrecht. ŽK 1:0. Diváci: 30.

Baník Svatava – Sokol Šindelová 6:0 (1:0).
Předposlední celek dokázal vzdorovat ve Svatavě pouze v prvním poločase. Po přestávce se domácí rozstříleli a k jednogólovému poločasovému vedení přidali dalších pět branek. Hattrick zaznamenal Vavrek, po jednom gólu si připsali svatavský Halčinský, Reismüller a Tříska. Před 50 diváky řídil utkání rozhodčí Stodola, který udělil jednu žlutou kartu, a to na hostující straně.

Dynamo Krajková – Sokol Kaceřov 0:4 (0:2).
Hosté se ujali již v prvním poločase dvoubrankového vedení, po přestávce pečetili svou výhru dalšími dvěma zásahy do domácí sítě. Branky: Jaroslav Hamouz 2, Robert Hamouz, Kunz. Utkání rozhodoval sudí Sieber. ŽK 2:4, ČK 1:0. Diváci: 30

Odložená utkání: Spartak H. Slavkov B – BU Nové Sedlo, Baník Krásno – Baník Krásno B.