Divize staršího dorostu
Sokolov – FC Buldoci 9:1

O první branku duelu se postaral ze značky pokutového kopu sokolovský Pleva, který potrestal nedovolený zákrok na svého spoluhráče Koubu. Na to ještě dokázali Buldoci brankově odpovědět. Ale to už bylo z jejich strany vše. Ve 20. minutě vstřelil druhý gól Sokolova z hranice šestnáctky baníkovec Bereczký a poločasový stav stanovil ve 33. minutě po příhře Vodrážky přesnou ranou Áč. I po obrátce stran tvrdili fotbalovou muziku sokolovští mladíci.

V 59. minutě využil milimetrové přihrávky Vodrážky Domin a v 65. minutě přidal pátý zářez Sokolova Kouba. Poté se baníkovci střelecky prosadili během dvou minut dvěma góly, když nejdříve vstřelil svou druhou branku v duelu Bereczký a hned po něm si vychutnal gólovou radost Norek. V závěru duelu pak přidal dvě branky nejlepší hráč Sokolova Vodrážka, který tak podtrhl zasloužené a hlavně vysoké vítězství svého týmu.

„Buldoci se k utkání dostavili bez několika hráčů základního kádru a na jejich hře to bylo znát. Prakticky od začátku utkání jsme si vynutili územní i herní převahu a s výjimkou vyrovnávací branky na 1:1 jsme Buldoky nepustili do nebezpečnějšího zakončení. Utkání jsme rozhodli prakticky už v první půli, dokázali jsme se prosazovat jak do zformované obrany soupeře, tak z rychlých protiútoků. Buldoci ve druhé půli nestačili eliminovat naše kombinační akce, vstřelili jsme dalších šest branek, a utkání tak skončilo vysokým rozdílem,“ liboval si po utkání sokolovský trenér Tomáš Hájek.
Branky: 10. Pleva (PK), 20. a 78. Bereczký, 33. Áč, 59. Domin, 65. Kouba, 79. Norek, 85. a 87. Vodrážka.
FK Baník Sokolov: Macháček – Oláh, Melichar, Šaloun, Krupička (65. Janovský) – Němec (46. Hudec), Bereczký, Pleva, Vodrážka – Kouba (65. Norek), Áč (55. Domin).

Divize mladšího dorostu
I mladší baníkovci soupeře vůbec nešetřili, když mu nasázeli osm branek.
Sokolov – FC Buldoci 8:0

Domácí se ujali vedení ve 24. minutě, kdy se po přihrávce Bendy střelecky prosadil Koutecký. O druhou trefu Sokolova se postaral Matějíček, který zužitkoval gólovou nabídku Kouteckého. Ve 45. minutě se pak zapsal po samostatné akci sokolovský Škarda, který si vše zopakoval i ve 49. minutě.
V 59. minutě si připsal svou druhou branku v utkání na své konto Koutecký. V 65. minutě se pak připojil ke dvougólovým kanonýrům i baníkovec Matějíček, který upravil ukazatel skóre na šestibrankový rozdíl. O tři minutky později navýšil náskok Baníku přesnou ranou Netáhlo a vše pak uzavřel v podobě osmé branky domácí Jurik.

„Od začátku hráli hosté ofsajd systém, a přestože jsme to věděli, tak se nám dlouho nedařilo toho využít. Postupem času a s prvními brankami jsme se začali stále více prosazovat a skóre narůstalo,“ vysvětloval po zápase trenér Baníku Milan Pari.
Branky: 24. a 59. Koutecký, 27. a 65. Matějíček, 45. a 49. Škarda, 68. Netáhlo, 72. Jurik.
FK Baník Sokolov: Novák – Beran (61. Kratochvíl), Lukeš, Váša, Netáhlo – Stockner (53. Vu), Benda, Werner, Matějíček – Škarda (53. Jurik), Koutecký (61. Macák).