PÁTEK

Krajský přebor dorostu: H. Slavkov – Fr. Lázně (17.00 – Hányš).
Okresní přebor: Baník Krásno A – 1. FC Vřesová (15.00 – Cvrk).

SOBOTA v 17 hodin

Divize žáků: FK BaníkSokolov – Baník Most B (13 a 14.45 – Melničuk, Balhar, Vejvoda).

Krajský přebor: BU Nové Sedlo – FK Ostrov (14.00 – Bušek, Cvrk, Pešek).

I. A třída: Spartak H. Slavkov – Sokol Citice (Berka, Nehasil, Vasilko), Baník Habartov – OSS Lomnice (Vaněček, Hrnčál, Vokoun).

I. B třída: Baník Bukovany – Bečov (Vejvoda, Melničuk, Balhar), Slavoj SEF Kynšperk – Dalovice (15.00 – Kroupa, Bubanec, Fraško).

KP dorostu: Sparta Chodov – Fr. Lázně (10.00 – Janoušek).

KS dorost: Baník Vintířov – Buldoci K. Vary D (15.00 – Eliáš), Slavoj SEF Kynšperk – Baník Kr. Poříčí (12.00 – Bubenec), Sokol Citice – V. Hleďsebe (13.30 – Chrástecký).

KS žáci: SKF Kraslice– Baník Habartov (13.00 – Šmat).

Okresní přebor: FK Jindřichovice – SK Oloví (Sieber), Baník Krásno A – Sokol Šindelová (Adamec), OSS Lomnice B – Sokol Kaceřov (Cvrk), Baník Svatava – Dynamo Krajková (Delegací).

OP žáků: Nové Sedlo – Olympie Březová (10.00 – Cvrk), Svatava – D. Rychnov (14.30 – Delegací).

OP přípravek: Bukovany – Svatava, Kraslice (10.00 – Stodola).

NEDĚLE v 17 hodin

Krajský přebor: Baník Sokolov B – FK Union Cheb (Štěrba M., Štěrba V., Aubrecht), Baník Vintířov – SK Dolní Rychnov (Chrástecký, Adamec, Rousek).

I. A třída: Rotas Rotava – Drmoul (14.00 – Klinger, Hodač, Bacík).

KP dorostu: H. Slavkov – Loko K. Vary (Bušek), Baník Sokolov D – Baník Sokolov B (10.00 – Aubrecht).

KS dorost: N. Sedlo – Bochov (10.00 – Krejčí), D. Rychnov – Luby (14 – Hányš).

KP žáků: Chodov – FR. Lázně (10 a 11.45 – Eliáš).

KP přípravek: Chodov – Sokolov, Drmoul (14.00 – Vaněček).

Okresní přebor: SK Dolní Rychnov B – BU Nové Sedlo B (Hányš), Spartak H. Slavkov B – 1. FC Vřesová (14.00 – Delegací), Olympie Březová B – Baník Krásno B (Sieber), Baník Kr. Poříčí B – Sokol Chlum (Stodola).

OP žáků: Krajková – Bukovany (10.00 – Šmat), Lomnice – Citice (10.00 – Delegací), Kr. Poříčí – Rotava (14.30 – Stodola).

OP přípravek: Vintířov – H. Slavkov, SK Dolní Rychnov (9.00 – Adamec).