V Děčíně totiž dostali pořádný díl ze střelecké produktivity. Důvod? Domácí si vytvořili během duelu pět stoprocentních šancí, z čehož čtyři využili, zatímco Chodov byl ze čtyř pokusů pouze jednou úspěšný.

Děčín – Chodov 4:1
Domácí poslal do vedení v 15. minutě Čonka. Před koncem první půle pak zvýšil vedení Děčína přesnou ranou Novák. V 72. minutě přidal třetí zářez domácího celku Dvořák a v 78. minutě se střelecky prosadil děčínský Majer. Za hosty poté korigoval ukazatel skóre osm minut před koncem Správka. I přes porážku se Chodov udržel ve hře o záchranu. Na třinácté příčce totiž ztrácí na týmy před sebou jeden, respektive tři body.

Branky: 15. Čonka, 44. Novák, 72. Dvořák, 78. Majer – 82. Správka. Poločas: 2:0. Rozhodčí: Supl. ŽK: 1:4. Diváci: 250.
Chodov: Pelech – Mašek, Macák, Svůra, Vondráček – Gvizd (45. Širochman), Zucker, Čižnár (65. Šellong), Správka – Kaňok, Šustr (65. Kubeš)