Starší žáci Sokolova nadělili soupeři pětibrankové galapředstavení. Na čele divizní tabulky tak mají baníkovci k dispozici čtyřbodový náskok před druhou pražskou Spartou B. O něco hůře si pak vedli mladší Sokolováci, kteří na domácí půdě uhráli se stejně starým soupeřem nerozhodný výsledek.

Starší žáci
Sokolov – Most B 5:0
První branku Sokolova vstřelil v 7. minutě Sláma. Poté si baníkovci vybrali po dvacáté minutě hry excelentní devítiminutovku, ve které soupeři nasázeli další tři branky. Nejdříve se do branky Mostu trefil ve 23. minutě Mariánus. O dvě minutky později se pak zapsal do střelecké listiny Živný a ve 29. minutě zvýšil náskok Baníku už na čtyři góly svou druhou brankou v duelu Mariánus. Toho pak stejně napodobil ve 49. minutě taktéž autor dvou branek Živný.

„Po celé utkání jsme byli lepším týmem, měli jsme neustálou převahu a již v první půli jsme vstřelili čtyři branky. Ve druhé půli jsme skórovali už jenom jednou, protože jsme několik dalších jasných šancí zbytečně zahodili,“ zlobil se trenér Baníku Sokolov Luboš Váša.
Branky: 7. Sláma, 23. a 29. Mariánus, 25. a 49. Živný. Poločas: 4:0. FK Baník Sokolov: Rau – Peterka (35. Chmelenský), Horvát, Martinec (45. Slabyhoudek), Kravár – Živný, Mašek (32. Zázrivec), Mariánus, Šamberger (50. Heger), Radler (55. Kalous) – Sláma.

Mladší žáci
Sokolov – Most B 1:1
V tomto duelu se ujali hosté vedení již v 6. minutě, když zúročili svůj rohový kop. Domácí se pak střelecky prosadili ve 20. minutě, když se do statistik utkání zapsal Hašek.

„Do utkání jsme šli s cílem neinkasovat a napadat soupeře už na jeho polovině. Bohužel jsme inkasovali hned v 6. minutě po rohovém kopu a po celý první poločas jsme se přes aktivní a důrazný styl Mostu nemohli dostat do hry. Přesto jsme do poločasu srovnali na 1:1, po střele Fojtíka dorážel do odkryté branky Hašek. Ve druhém poločase kluci přidali na důrazu a aktivitě směrem dopředu a vypracovali si několik dobrých příležitostí ke skórování, ale to se nám přes veškerou snahu nepodařilo,“ podotkl k utkání sokolovský lodivod Zdeněk Immer.
Branka Baníku: Hašek. Poločas: 1:1. FK Baník Sokolov: Richter - Krlička, Pojsl, Čuchran, Pugner – Vejmola (46. Markvart), Takacs, Jiráček (45. Šmat), Hašek – Immer, Fojtík.