Stejně jako na podzim se v horském derby soupeři rozešli smírně. Jindřichovičtí tak ztrácejí na vedoucí celek z Nového Sedla již čtyři body.

FK JINDŘICHOVICE - SK OLOVÍ 2:2
poločas 1:1

Skóre nedělního utkání otevřel již v 11. minutě hostující Erps, který zakončil svůj průnik po pravé straně střelou pod břevno domácí branky. Jindřichovičtí odpověděli na úvodní gól zápasu již po necelých pěti minutách Jaroslavem Lavrenčíkem – 1:1. Stejný hráč mohl o chvíli později strhnout vedení na domácí stranu, ale v dobré šanci pálil mimo tyče. Těsně před přestávkou zahodil po průniku Benáka obrovskou příležitost domácí Surový.
Nástup do druhého poločasu měli lepší hosté, ale z úvodního tlaku nic nevytěžili. V 52. minutě ukázal důraz znovu domácí Benák, který se protlačil před dva protihráče do šance, ale jeho střelu vytěsnil mimo tyče gólman hostí. V 61. minutě již byli domácí úspěšnější, když Fojtík svým brejkem a následnou přesnou střelou poslal Jindřichovice do vedení – 2:1. Hosté nechtěli odjet s prázdnou. Po inkasované brance opět zvýšili své úsilí. Nejprve zachraňoval dvakrát domácí naděje na tříbodový zisk brankář Kasl. V 70. minutě ale nedosáhl na přímý kop Dufka – 2:2.