BU Nové Sedlo B – Baník Svatava 2:2 (1:1). Svatavští po výhře v Dolním Rychnově obrali o body i vedoucí celek soutěže. Za domácí skórovali Procházka a Rychna. Obě branky hostů zajistil Kasl. Rozhodčí: laik. ŽK 1:0. Diváci: 30.

Dynamo Krajková – OSS Lomnice B 1:3 (1:1). Lomničtí rozhodli o svém vítězství dvěma brankami ve druhém poločase. Branky: Podlaha – Ponc, Veselý, Vondruška. Rozhodčí: laik. ŽK 1:2. Diváci: 30.

Sokol Kaceřov – Baník Krásno 3:3 (2:1). V dramatickém utkání se soupeři nakonec rozešli nerozhodně. Za domácí se dvakrát trefil Robert Hamouz, jednu branku připojil Kunz. Za hosty odpověděl dvěma brankami Falář, jednu gólovou trefu si připsal Grepl. Rozhodčí Vošmik udělil dvě žluté karty, obě na straně krásenského Baníku. Zápas sledovalo 30 diváků.

Sokol Šindelová – Baník Královské Poříčí B 1:2 (0:1). Třetí celek tabulky potvrdil na hřišti v Šindelové roli favorita a dál udržuje kontakt s čelem tabulky. Branky: Studeník – Koněvalík, Thiele. Rozhodčí: Cvrk. ŽK 2:1. Diváci: 20.

Sokol Chlum Sv. Maří – Olympie Březová B 1:6 (1:3). Domácí prohráli šesté utkání v řadě, tentokrát nestačili na svém hřišti na „béčko“ Březové. Branky: Poživil – Bendík 2, Kortus, Nedbal, Eichinger, Walter. Rozhodčí Stodola se obešel před 15 diváky bez udělování žlutých karet.

Baník Krásno B – FK Jindřichovice 3:5 (2:3). Poslední celek vzdoroval favoritovi pouze v prvním poločase. Po přestávce si zkušení hosté pohlídali důležitou výhru. Branky: Urbánek, Ruppert, Poplštein – Havlík 2, Benák, Ed. Fojtík, vlastní. Utkání sledovalo 20 diváků. Rozhodčí Hányš udělil jednu žlutou kartu na straně domácího celku.

SK Oloví – Spartak Horní Slavkov B 4:1 (1:1). Po nerozhodném prvním poločase rozhodli Olovští o své výhře ve druhé půli, kdy poslali třikrát míč za záda hostujícího gólmana. Branky: Valach 2, Hofman, T. Doboš – Sipl. Rozhodčí: Sieber. ŽK 3:3. Diváci: 50.

1. FC Vřesová – SK Dolní Rychnov B 3:2 (1:1). Domácí fotbalisté si připsali na své konto první jarní výhru. Branky: Půlpán 2, Ferko – Jílek, Lippert. Rozhodčí: Adamec. ŽK 1:3. Diváci: 30.