1. FC Vřesová – BU Nové Sedlo B 0:4 (0:1). Vedoucí celek soutěže se v Božičanech ujal v prvním poločase vedení, po přestávce přidali Novosedelští do domácí sítě další tři branky. Branky: Procházka, Hajdu, Binias, Balogh. Rozhodčí Stodola udělil před 20 diváky jednu žlutou kartu na straně hostí.

SK Dolní Rychnov B – Glaverbel Oloví 2:5 (1:4). Hosté rozhodli o své výhře již v prvním poločase, ve kterém si vytvořili tříbrankový náskok. Branky: Szako 2 – Titěra 3, Dufek, Doboš. Rozhodčí: Eliáš. ŽK 2:3, ČK 0:1. Diváci: 50.

Spartak H. Slavkov B – Baník Krásno B 7:2 (1:0). Po gólově hubeném prvním poločase vidělo sedmdesát diváků ve druhé půli celkem osm branek, z toho šest v síti hostů. Branky: Čepička 2, Uhrin, Drobný, Putera, Graňák, Stodůlka – Poplštein 2. Rozhodčí: Adamec. ŽK 0:1.

FK Jindřichovice – Sokol Chlum Sv. Maří 6:4 (2:1). Hosté přijeli s vizitkou šesti porážek v řadě, přesto dokázali s favoritem dvakrát srovnat stav utkání. Domácí si nakonec výhru pohlídali. Branky: Fojtík 3, Potočný 2, Surový – Hirsch, Truhlář, Krajčík, Holý. Rozhodčí: Eliáš. ŽK 1:1. Diváci: 50.

Olympie Březová B – Sokol Šindelová 2:1 (0:1). Hosté se ujali vedení Klepáčkem. Březovští po přestávce brankami Bendíka a Waltera otočili skóre utkání ve svůj prospěch. Rozhodčí: Vošmik. ŽK 1:2. Diváci: 60.

Baník Král. Poříčí B – Sokol Kaceřov 1:2 (0:1). V zápase kola byli úspěšnější hosté, kteří se tak bodově dotáhli na svého nedělního soupeře. Branky: Jankovský – Jánošík, Laskovský. Utkání řídil před padesáti diváky sudí Aubrecht. ŽK 2:1.

Baník Krásno – Dynamo Krajková 2:0 (0:0). O třech bodech se rozhodlo po přestávce, kdy domácí poslali dvakrát míč do sítě hostí. Branky: Hamerský, Malý. Rozhodčí: Cvrk. ŽK 0:1. Diváci: 40.

OSS Lomnice B – Baník Svatava 0:4 (0:1). Svatavští pokračují v dobrých výkonech, tentokrát obrali o body v sousedském derby béčko Lomnice. Branky: Halčinský, Reismüller, Kroha, Vavrek. Rozhodčí: Fridrich. ŽK 3:0. Diváci: 40.