OSS Lomnice - Olympie Hroznětín 1:4
poločas 1:1

Domácí začali obdivuhodně. Už ve třetí minutě napřáhl z velké dálky Roland Čipera a jeho prudký projektil se zatřepetal v síti, 1:0. Rychlé vedení však trvalo jen deset minut. Ve 13. minutě, pro Lomnici nešťastné, přihrál Noháček volnému Eretovi a ten ranou po zemi srovnal na 1:1. Po čtvrthodině upadla hra do podprůměru, oživení přišlo až v závěru prvního poločasu. Prudkou střelu Noháčka vyrazil domácí brankář Štěpánovský, na opačné straně hřiště vypálil po centru Kníře prudce, ale vedle Oršula. Chvíli nato ho napodobil Bureš.

Ve 42. minutě předvedl pěkný únik hostující Neč, přihrál proti noze aktivnímu Noháčkovi, ale jeho bombu pod břevno domácí gólman Štěpánovský bravurně chytil. Chvíli nato se mohli z gólu radovat domácí, jenže nebylo jim přáno. Roman Bureš se jako úhoř prosmýkl do vápna, kde byl velmi důrazně odzbrojen, k míči se dostal Lorenz, ale z penaltové značky vysoko přestřelil.
V úvodu druhého poločasu pálili Bureš a Oršula, vždy asi metr vedle, střelecký pokus Brichcína na druhé straně chytil Štěpánovský až na brankové čáře. V 55. minutě měli domácí super gólovku, ale neproměnili ji. Po úniku a centru Kníře se dostal míč ke zcela volnému Krátkému, ale ten sám před brankářem vypálil daleko vedle.

Tři minuty nato přišel trest na druhé straně. Hosté vtipně rozehráli trestňák, míč se dostal k Nečovi, který ranou z blízka otočil skóre i vývoj zápasu, 1:2.
Tenhle gól srazil Lomničáky do kolen, jejich výkon šel viditelně dolů, hosté šli zase naopak herně nahoru. Jistá naděje svitla Lomnici v 73. minutě, kdy po přihrávce Koubka Bureš prudkou ranou rozezvučel tyč hroznětínské branky. Pak se na hřišti párkrát zažlutilo a několikrát vystřídalo, hra se rozdrobila. V 82. minutě přišla spolupráce Zeronika s Hubalem, který umístěnou střelou z deseti metrů zvýšil na 1:3.
Domácí už rezignovali. Po rozehrávce sice ještě Oršula křížnou ranou po zemi nastřelil další tyč branky hostí, ke zvratu ale chyběl čas i morální síly.

Naopak hosté ještě v samotném závěru přidali Brichcínem další gól a pečetili stav na konečných 1:4.
Domácí nepodali svůj obvyklý výkon. Za svým optimálním výkonem tentokrát zůstali hodně daleko. Hostím vycházela kombinace i střelba. Také proto je výsledek takový, jaký je.

Branky: 3. Čipera – 13.Eret, 58. Neč, 82. Hubal, 89. Brichcín.

OSS Lomnice: Štěpánovský – M. Matoušek, P. Zindl, Šlais, Čipera – Lorenz (68. T. Zindl), Bureš, Krátký, Oršula – Kníř, Hauf (41. Koubek). Připraveni Ponc a J. Pitner. Trenér Ladislav Litvák.
Olympie Hroznětín: Rott – Bursík, Paluska, Brichcín, Noháček – Kakeš, Zburník, Zahrádka (33. Zeronik), Peleška – Eret, Neč. V závěru střídali Ječmen, Hubal. Trenér Jiří Štecl.
Rozhodčí: Svatík – Henych, Novotný. Delegát svazu Zd. Pospíšil. ŽK 1:3. Diváci: 110.