Hrát se bude podle platných pravidel futsalu vyjma akumulovaných faulů s míčem číslo pět. Hrací doba je dvakrát dvanáct minut a počet hráčů v poli bude tradičně 4 + 1.

„Startovné zůstalo lidové, a to tisíc dvě stě korun na jeden tým,“ podotkl k turnaji jeho ředitel Norbert Braun.
Zájemci mohou přihlášku zaslat na adresu: David Peřina, Plzeňská 1485, Sokolov, 356 01 Peřina David Plzeňská 1485 Sokolov 356 01 nebo uhradit startovné na číslo účtu složenkou typu A či C: 0806121389 / 0800. Dále se pak mohou přihlásit na emailu: David.Perina@seznam .cz.
Navíc mohou kontaktovat pořadatele Davida Peřinu na tel. čísle – 731 369 838.

A na co se můžou nejlepší týmy těšit? Vítězný tým si odnese putovní pohár, pohár za první místo a hotovost v podobě šeku na třicet tisíc korun. Druhý tým se může těšit na pohár za umístění a hotovost patnáct tisíc korun. Třetí mužstvo si přijde pro pohár a sedm a půl tisíce korun.
Tým na „bramborové“ pozici také nepřijde zkrátka, kromě poháru si přijde na čtyři a půl tisíce korun. Navíc pořadatelé připravili ceny i pro nejlepšího hráče, brankáře či střelce turnaje.

Turnaj starých gard

Druhý ročník pak ve stejné dny rozjede na plné obrátky taktéž u sportovní haly ISŠTE turnaj starých gard pro hráče 40 let a starší.
Turnaj se bude hrát systémem každý s každým, dvakrát deset minut a hrát se bude podle platných pravidel futsalu vyjma akumulovaných faulů. „Startovné pro staré gardy je také lidové, a to tisíc korun,“ vysvětloval Braun. Vítěz turnaje si odnese nejen pohár za první místo a medaile, ale také padesátilitrový sud zlatavého moku. Stříbrný tým si pak přijde kromě poháru, diplomů a medailí na pětadvacet litrů zlatavého moku. Bronzové mužstvo si pak vybojuje pohár, medaile, diplomy a karton sektu. Samozřejmostí jsou také ceny pro nejlepšího hráče, brankáře a střelce.