Starší žáci

Buldoci – Sokolov 0:4
„Utkání mělo celkem jednoznačný průběh. Buldoci pouze úporně bránili a my jsme marně dobývali jejich bránu. První půli jsme navíc nehráli ani příliš dobře a teprve ve druhém poločase se naše hra o hodně zlepšila a jasné vítězství je tudíž zcela zasloužené,“ uvedl po vítězném utkání trenér Sokolova Luboš Váša.

Branky: 11. Kravár, 48. Horvát, 56. Horvát, 59. Heger. Poločas: 0:1. FK Baník Sokolov: Grňák – Peterka (45. Heger), Horvát, Martinec (50. Slabyhoudek), Kravár – Živný, Mašek, Mariánus, Šamberger, Radler (45. Zázrivec) – Sláma.

Mladší žáci

Buldoci – Sokolov 1:2
„Domácí Buldoci nás hned od začátku utkání dostali svou rychlou a důraznou hrou pod tlak, který jsme ale přečkali bez úhony a přibližně od 10. minuty jsme začali hru vyrovnávat. Přidali jsme na důrazu v osobních soubojích a více jsme se tlačili do útoku. Ve 28. minutě jsme ale po chybě v obraně inkasovali. Domácí po velmi pěkné a rychlé akci nedali našemu brankáři žádnou šanci a šli do vedení. Ve druhém poločase jsme Buldoky začali přehrávat ve všech směrech, ale stále se nám nedařilo vstřelit vyrovnávací gól. Ten padl až v 58. minutě. Po rohovém kopu se hlavou prosadil Takacs a srovnal na 1:1.

V 60. minutě se po přihrávce za obranu dostal sám před brankáře domácích Hašek, zblízka ho prostřelil a zvýšil na 1:2. Kluci si za předvedený výkon, hlavně ve druhém poločase, vítězství zasloužili,“ myslí si kouč Baníku Zdeněk Immer.
Branky Baníku: 58. Takacs, 60. Hašek. Poločas: 1:0. FK Baník Sokolov: Richter - Vejmola (31. Krlička), Takacs, Čuchran, Pugner (48. Dlouhý) – Stropek, Fojtík, Jiráček (31. Pojsl), Hašek – Marek (45. Tamajka), Immer (31. Markvart).