Baník chtěl v zápase odčinit minulý domácí neúspěch s Čáslaví, ale nepovedl se mu první poločas. Nakonec byli domácí borci rádi za bod, když remizovali 3:3.

Hned na začátku zápasu začaly padat branky. Nejdříve ve 4. minutě zpoza vápna vystřelil David Vaněček a míč zamířil přesně k tyči. Jenže vzápětí bylo vyrovnáno. Před brankou se zjevil Radek Gulajev a zakončil neomylně. To však nebylo ještě vše. V 9. minutě hosté zacentrovali do vápna a Tomáš Hrtánek poslal Hlučín do vedení.

Takovýto vývoj nečekal nikdo. Více jak třináct set diváků jenom žaslo.
Ve 36. minutě bylo ještě hůř. Hlučín rozjel akci na hranici ofsajdu a poslal centr do vápna. Zacharda míč sice vyrazil, ale Lukáš Bartošák byl na správném místě a nemýlil se. Ve druhé půli Baník sice svého soupeře zatlačil na jeho polovinu, ale dlouho nemohl překonat hlučínskou obranu. Až v 72. minutě napřáhl za vápnem Miroslav Podrazký a krásnou střelou snížil. Ke konci utkání létaly míče kolem hlučínské branky a nakonec se domácí dočkali.

Roh Habaie zakončil Tomas Radzinevičius, a bylo vyrovnáno. Poté chtěli ještě baníkovští hráči strhnout vítězství na svou stranu, ale stav se již neměnil. Baník se tak rozešel s Hlučínem smírně 3:3.

Sokolov - FC Hlučín 3:3
Poločas: 1:3. Branky: 4. Vaněček, 72. Podrazký, 90. Radzinevičius - 6. Gulajev, 9. Hrtánek, 36. Bartošák. ŽK: 2:1, 45. Pilař, 45. Studík - 12. Švrček. Rozhodčí: Drábek - Filípek, Koval. Diváci: 1321.
Baník Sokolov: Zacharda - Kaplan, Kura, Studík, Hanzlík (46. Habai) - Podrazký, Čada, Pilař (73. Radzinevičius), Vaněček - Duchnič (61. Dejmek), Mlika.
FC Hlučín: Valeš - Dohnálek, Bogdaň, Švrček, Tomáš - Sokol, Javorek, Hrtánek, Bartošák (90. Dzierzega) - Gulajev (90.Dobeš), Koubek (56. Žižka).