Na hřiště nováčka divize do Brozan jedou zítra divizní fotbalisté Baníku Sokolov B bojovat o další tři body. Trenér Oldřich Abrhám ale bude postrádat zraněné hráče Zuckera a Správku.
„Útočník Beny Zucker má zlomený prst u nohy a nehrál ani před týdnem. Připojil se k němu v týdnu i Tomáš Správka, který si během tréninku přivodil výron v kotníku,“ vypočítával absence kouč juniorky. Proto bude muset asi sáhnout do dorostu. „Jelikžo nemáme tak početný kádr, tak bychom se na zápas měli posílit o jeden či dva dorostence,“ přiznal Abrhám.
Cíl utkání je přesto jasný. Baík jede do Brozan vyhrát. „I když jsme o soupeři sháněli informace, tak upřímně r¨řečeno jsme jich moc nesehnali. Vycházíme z toho, že je to nováček divize a že v prvních dvou kolech prohrál. Od toho se odrazíme, takže naším úkolem je hrát pracovitý fotbal a potvrdit naše domácí vítězství nad silným soupeřem z Nového Boru,“ dal si za cíl sokolovský trenér.
Baníkovci si o uplynuklém víkendu srovnali skóre, po úvodní porážce na hřišti Teplic s domácím béčkem 2:1 si juniorka připsala s Novým Borem stejnou výhru