„Hrozně těžko se mi to hodnotí. Asi na …, takto bych to asi shrnul. Chceme vyhrát a zase prohrajeme, navíc doma. To nemůže být,“ soukal ze sebe.

Sám v 64. minutě hlavou po rohovém kopu vyrovnával na 1:1. Nestačilo to. „My z každé akce soupeře prostě dostaneme gól, já tomu nerozumím. Nevím, jestli je to smůla, nebo naše nemohoucnost, asi obojí,“ krčí rameny.

Domácí byli na hosty ze Žižkova dobře nachystáni. „Připravovali jsme se na to, že hrají kombinačně, moc nenakopávají míče, mají vepředu šikovné kluky. V prvním poločase jsme si je pohlídali, ve druhém taky, ale dostaneme gól ze standardky,“ nechápe stoper Baníku.

Za stavu 1:1 osm minut před koncem potom přišel pro domácí pořádný šok. „Byl to otevřený zápas. Myslím, že bylo vidět, že ho chceme vyhrát, a pak jedna akce Žižkova a penalta,“ popisuje Adam Čihák.

Sokolov tak zůstal v tabulce druhé ligy poslední. „Nikdo to nečekal, je to šílená situace. Musíme v zimě hodně zamakat – už to musím říct, abychom se vůbec zachránili,“ říká na závěr obránce Baníku.