Baník dohrával v deseti a prohrál

Varnsdorf -  Fotbalisté druholigového Sokolova se rozloučili s podzimem porážkou

18.11.2012

II. liga: Varnsdorf - SokolovFoto: Michal Šafus

Jako první zahrozili hosté, útočník David Vaněček však zamířil těsně vedle. To byla ovšem jediná šance hostů v prvním poločase. V 10. minutě se po přihrávce Martana natahoval Volf, ale vzrušení bylo zbytečné, sudí odmával postavení mimo hru.

V 15. minutě to v ochozech pořádně zahučelo. To se po rohovém kopu do míče opřed Matěj Kotiš a jeho dělovka prolétla velmi těsně kolem tyče zkoprnělého Dvořáka. O minutu později nepovedený centr Jakobovského pořádně vystrašil sokolovského brankáře. Ten míč s vypětím všech sil vyrazil na rohový kop.

Pak si vzal slovo Radim Breite. Nejprve jeho střela letěla těsně nad a o minutu později další ránu z nohy varnsdorfského záložníka musel zneškodnit parádním zákrokem Dvořák. V 35. minutě už se Kotlina radovala. Rohový kop propadl na Volfa, ten ho napálil před branku kde si ho našel kapitán Pimpara a zblízka nekompromisně zavěsil – 1:0.

Prokřehlé diváky pak jistě zahřála menší potyčka v sokolovském vápně. Schubert, Kotiš a Vrtělka si z ní odnesli žluté karty.

Po změně stran se na hřišti prakticky deset minut nic nedělo. Pak však přišel rohový kop hostů a Čada zblízka vyrovnává – 1:1. Jenže vzápětí se hostující Vondráček projevuje nesportovními gesty k hlavní tribuně a rozhodčí Houdek ho podruhé žluté kartě posílá předčasně pod sprchy. Přesilovku domácí využívají za sedm minut. Volf je ve vápně podražen a Varnsdorf má výhodu pokutového kopu. Ten v 62. minutě bez problémů proměnil Matěj Kotiš – 2:1.

Od té doby se domácí zatáhli a hosté se snažili prolomit jejich obranný val. Do velké šance se však nedostali. Tři minuty před se navíc do míče krásně opřel Matěj Kotiš a ody tyče míč zamířil potřetí do branky Dvořáka – 3:1.

Po závěrečném hvizdu flustrovaní hráči Sokolova neunesli porážku a slovně napadali domácí hráče a fanoušky. Varnsdorf si však oslavy zkazit rozhodně nenechal.

FK VARNSDORF – BANÍK SOKOLOV 3:1 (1:0)

Branky: 35. Pimpara, 62 (PK) a 87. Kotiš – 54. Čada. R: Houdek – Blažej, Hrabovský. ŽK: Kotiš, Schubert, Tvaroha – Vondráček, Vrtělka, Dvorník. ČK: 54. Vondráček. Diváci: 650. Poločas: 1:0.

FK Varnsdorf: Kovář – Jakobovský, Zieris, Pimpara (K), Dobrovolný – Kotiš, Breite – Martan (80. Tvaroha), Schubert (87. Stehlík), Rudnytskyy – Volf (73. Hikspoors). Trenér: Z. Frťala.

Baník Sokolov: Dvořák I – Blažek, Dvorník, Vondráček, Dřížďal – Vaněček I, Vrtělka, Čada, Hrubý (70. Mlika) – Dvořák II, Vaněček II (83. Knakal). Trenér: A. Jindra.

Autor: Jaroslav Zeman

18.11.2012 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Stavebnictví - Stavebnictví Stavební a provozní elektrikáři 18 500 Kč Stavební a provozní elektrikáři Provozní elektrikář. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18500 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Způsob kontaktu uchazeče:, - e-mailem: Petra.Kaprova@voss.cz, Sokolov zasílejte přihlášky vč. životopisu do 20.9.2018, - osobně na adresu: Vodohospodářská spol. Sokolov s.r.o., Jiřího Dimitrova 1619, 356 01 Sokolov, , , Upřesňující požadavky:, -vzdělání střední odborné (technické zaměření), - Vyhl.50/78 Sb. o odborné způsobilosti v elektrotechnice par.7, -komunikativnost, zodpovědnost, systematičnost, - ŘP sk. B, , Hrubá měsíční mzda od: 18 500,-kč+10% měs. prémií, , Zaměstnání na dobu: 1 roku (s možností změny na dobu neurčitou), , Nabízíme:, - firemní benefity, možnost vzdělávání a tréninku, , Pracovní doba: dle domluvy, , Místo výkonu práce:Vodohospodářská spo. Sokolov s.r.o., Jiřího Dimitrova č.p. 1619,356 01 Sokolov 1. Pracoviště: Vodohospodářská společnost sokolov, s.r.o., Jiřího Dimitrova, č.p. 1619, 356 01 Sokolov 1. Informace: Petra Kaprová, +420 352 304 248. Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 14 000 Kč Prodavači potravinářského zboží Prodavačka. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Způsob kontaktu uchazeče:, - telefonicky - Polčinová Olga - 724 253 532, 352 699 115, - e- mailem - polcinova@zkdsusice.cz, - osobně - prodejna potravin COOP KONZUM potraviny nebo kancelář vedoucího střediska Sokolov, Jednoty 1931, , Požadované dovednosti:, Vyučení nebo praxe v oboru, , Zaměstnanecké výhody:, Stravenky + příspěvek na dopravu, , Pracovní doba: 2 směny, , Místo výkonu práce: Západočeské konzumní družstvo Rotava 1, 357 01, Sídliště č.p. 683. Pracoviště: Západočeské konzumní družstvo sušice - rotava, Sídliště, č.p. 683, 357 01 Rotava 1. Informace: Olga Polčinová, +420 724 253 532. Administrativa - Administrativa Administrativní pracovník 15 000 Kč Všeobecní administrativní pracovníci Administrativní pracovník/ce. Požadované vzdělání: úsv. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 18000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Způsob kontaktu uchazeče:, - e-mailem: j.vlasak@marent.cz, , Upřesňující informace: , - Uživatelská znalost MS Office (Excel,Word), znalost účetních a daňových náležitostí dokladů, vedení obecné administrativy a korespondence. Uživatelská znalost programu Helios výhodou., , Pracovní doba: dle domluvy, , Místo výkonu pracoviště: Stará Březovská 531, 356 01 Sokolov. Pracoviště: Auto makar s.r.o. -001, Stará Březovská, č.p. 531, 356 01 Sokolov 1. Informace: Jaroslav Vlasák, +420 606 685 856. Gastronomie - Gastronomie Pomocníci v kuchyni 17 000 Kč Pomocníci v kuchyni kuchař/ka - výroba studené kuchyně. Požadované vzdělání: nižší střední. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Způsob kontaktu uchazeče:, - osobně: Sokolov, Náměstí Budovatelů 1423, Po-Pá 6:00-13:00 hodin, , Kontaktní osoba: p.Plas Radek, tel.: 777280279, e-mail: radek.plas@volny.cz, , Požadujeme:, - vyučení lze nahradit praxí v oboru , , Pracovní doba: 3:30- 12:00, 17:00-01:30 hodin, , Místo výkonu práce: Sokolov, Náměstí Budovatelů 1423. Pracoviště: Radek plas -001, nám. Budovatelů, č.p. 1423, 356 01 Sokolov 1. Informace: Radek Plas, +420 777 280 279.

5. kolo FNL, FK Baník Sokolov - FC Vysočina Jihlava (v modrém)
11

Baník připravil lídra o první body

FK Baník Sokolov – FC Vysočina Jihlava 2:2

Sokolov remizoval s lídrem

Sigma dostala od Baníku výprask, doma stále nebodovala

Potřetí za sebou prohráli olomoučtí fotbalisté ligový zápas na svém stadionu. Po Slavii a Plzni si tři body odvezl také Baník. Sigma od něj dostala čtyři branky, sama dala jedinou. Hrdinou duelu se stal ostravský autor hattricku Dame Diop.

-

Dolní Žandov deklasoval osmi kousky Hazlováky

Karlovarský kraj – Současně s I. A třídou odstartovala o víkendu i ta béčková. Úspěšně do ní vkročili fotbalisté dolnožandovského Sokola, kteří se představili na půdě Hazlova, kde dosáhli na vysokou výhru, která čítala osm gólů, z čehož tři z nich měl na svědomí Lukáš Bátovský.

Farmáři sklidili na úvod sedmu

Karlovarský kraj – Podzimní část krajské I. A třídy o víkendu odstartovala.

-

Favorité potvrdili na úvod přeboru své kvality

Karlovarský kraj – Zahájeno. Fotbalový podzim v Karlovarském kraji dostal o víkendu zelenou. Již v úvodním kole krajského přeboru mužů potvrdily ambiciózní celky své kvality. Chebská Hvězda, která řádně posilnila během fotbalové přestávky svůj kádr, přivítala nováčka z Horního Slavkova, kterého vůbec nešetřila, když mu nasypala čtyři branky.