Domácí měli v prvním poločase převahu, proti houževnatě hrajícím hostům se však těžko prosazovali. Jedinou vážnější příležitost měl ve 23. minutě po vysunutí Kobylíka Šamánek, prvním pokusem v těžké pozici nastřelil zblízka břevno, vlastní dorážkou potom poslal míč těsně nad branku.

Na druhé straně hřiště zlobil při rychlých protiútocích především Rekish. Již ve 3. minutě musel gólman Krbeček vytáhnout jeho dalekonosný pokus na břevno a ve 21. minutě se musel sokolovský brankář při střele stejného hráče protáhnout znovu. „V prvním poločase byla hra vcelku vyrovnaná, bylo tam po břevně na každé straně, odehráli jsme to zodpovědně,“ pochvaloval si lodivod Třince Karel Kula.

Po přestávce hosté zvýšili útočnou aktivitu a připravili si několik velmi dobrých šancí. „Byli nebezpečnější. My jsme do utkání vstoupili špatně, hráli jsme ho špatně a zakončili jsme ho špatně. Nepodali jsme dobrý výkon, za bod vděčíme Krbečkovi,“ přiznal kouč Baníku Aleš Jindra.

Jeho svěřenci se sice snažili strhnout vedení na svou stranu, ale stejně jako v první půli dokázali překonat obranný val Severomoravanů jen s velkými obtížemi. Největší příležitost měl zřejmě znovu Šamánek, jeho hlavičku po centru Vondráčka však lapil do svých rukavic Bruk. „Ve druhém poločase jsme měli daleko větší příležitosti než domácí. Škoda že jsme nevstřelili branku,“ litoval trenér Třince. S remízou byl nakonec spokojen. „Odsud se body vozí těžko. Jsme rádi, že se nám zápas bodově vydařil, vyšel nám i herně,“ uvedl Kula.

Nerozhodný výsledek nakonec bral i sokolovský Aleš Jindra. „Musím být spokojen s bodem, který jsme získali.“