Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Baník vstoupil do ligy vítězně

Sokolov - Svěřenci Aleše Jindry porazili v prvním kole Fotbalové národní ligy na domácím hřišti Fastav Zlín 2:0.

27.7.2013

I. kolo FNL: Baník Sokolov - Fastav ZlínFoto: Zdeněk Plachý

Sobotní dopolední utkání začali daleko lépe hosté. Domácím se ale po čtvrthodině hry podařilo srovnat krok a pomalu začali přebírat taktovku zápasu.

Ještě ve 27. minutě mohli jít ševci přeci jen do vedení, postupující Malcharek však sám proti Dvořákovi v domácí brance neuspěl. Vedení na stranu Baníku tak strhl po dvou neúspěšných pokusech Jurdíka, ve 39. minutě kapitán David Čada.  Hosté se chytali za hlavy vzápětí, po trestném kopu Polácha se dostal u levé tyče domácí branky k zakončení Holík - gólman Dvořák mu však nechal jen minimum prostoru a tak střílel pouze do tyče.

Po přestáve přidal druhou branku Baníku již v 50. minutě Kobylík. Hosté se poté snažili herně zvednout, v 66. minutě však přišli po druhé žluté o vyloučeného Hájka a o osudu utkání tak bylo prakticky rozhodnuto.

FK Baník Sokolov - FC FASTAV Zlín  2:0

Poločas: 1:0.

Branky:39. Čada, 50. Kobylík
ŽK: 81. Hofmann, 90. Jurdík - 22., 66. Hájek, 70. Poznar, 74. Ruskovský
ČK: 66. Hájek.
Rozhodčí: Bílek – Urban, Kotalík, DS Krondl.

Sokolov: Dvořák I. – Blažek, Vondráček, Hofmann, Dvořák II. – Čada (K), Vrtělka – Vaněček (84. Machek), Kobylík (87. Šamánek), Hrubý – Jurdík (90. Holub). Trenér: Jindra.
Zlín: Dostál – Pazdera, Malý, Hájek, Hubáček – Holík (56. Poznar), Polách (K), Elšík, Hruška (68. Bartolomeu) – Malcharek, Železník (56. Ruskovský). Trenér: Kalivoda.

Autor: Zdeněk Plachý

27.7.2013 VSTUP DO DISKUSE

Do volební místnosti v Karlových Varech - Bohaticích se hrnuli voliči od otevření místnosti.

Jak prosté. Kdo volit chce, může

Dřevěná urna v horské Přebuzi. Je patrně nejstarší v republice.

Přebuz má při volbách několik nej, a také nejstarší urnu v republice

Baník hostí lídra z Jablonce

Sokolov - První čtvrtinu základní části zakončí hokejisté Baníku Sokolov na domácím ledě. Čeká je ale těžká práce. Horníci nastoupí v sobotu od 17.30 hodin proti vedoucímu týmu skupiny Západ, Vlkům z Jablonce.

AUTOMIX.CZ

Absurdní šikana? Český řidič platil pokutu za překročení rychlosti o 1 km/h

Doby, kdy čeští řidiči mohli nad postihy za dopravní prohřešky spáchané v zahraničí v podstatě mávnout rukou, jsou dávno pryč. Dnes totiž existuje velká šance, že si vás "najdou" i po navrátu do České republiky. Oznámení o pokutě vám přitom může přijít i po několika měsících. A co je mnohem důležitější, pokutu můžete dostat i za naprostou banalitu.