Domácí premiéra trenéra Kočího na lavičce Baníku se celkem povedla. Sokolováci s exprvoligovým celkem sehráli vyrovnaný duel, který měl nasazení a tempo.
Úvodní šance měl Baník, v utkání velmi agilní Jiráček zamířil během tří minut dvakrát jen těsně mimo. V závěru půle vyslal Vondrášek do šance Frohnu, ale ten nedal. Před odchodem do kabin po chybě hostujcí obrany unikl Mlika, kličkou se na kluzském trávníku zbavil obránce, ale sám před Hruškou poslal míč jen na boční síť.
Po změně stran měla Příbram první gólovku, Klesovu střelu vyboxoval Kubásek. Ten si pak poradil i se střelou Pence a těčí Klesy. V 89. minutě mohl o výhře rozhodnout Jón, kterého do tutovky vyslal Mlika, ale sokolovský útočník sám před brankářem poslal míč lobem vedle brány. Na druhé straně svou šancí kontroval Pilík a aby toho nebylo málo tak v 90. minutě se po pěkné akci Baníku dostal do velké šance Kura, ale jen nastřelil Hrušku. Zápas tak skončil spravedlivou remízou, se kterou souhlasili i oba trenéři.
„Na můj vkus se hrál po změně stran bláznivý fotbal plný šancí. Divákům se utkání muselo líbit, škoda jen že nepadly branky,“ zhodnotil duel hostujcí kouč František Barát.
Trenér Baníku Boris Kočí k utkání pověděl: „Nezačali jsme dobře, někteří hráči se nesrovnali s atmosférou a zalekli se i jména soupeře. Opět nám vázl přechod do útoku a až po změně stran se naše hra zlepšila, zejména příchodem Bauera a Jóna. Škoda zahozených šancí,“ litoval Kočí.
Rozhodčí: Kocourek – Košec, Mencl, ŽK 1:4, diváků: 2170.
Sestava domácích: Kubásek – Novák, Němeček, Bartůněk, Hájovský – Frohna (53. Bauer), Bakeš, Kura, Jiráček – Vondrášek (63. Jón), Mlika.
Sestava hostů: Hruška – Nechvátal, Hubal (46. Navrátil), Tarczal, Penc – Pleško, Hejdůšek, Otepka, Šindelář (63. Pilík) – Klesa (79. Huňa), Polodna.