Domácí šli už po pěti minutách do vedení, když obránce Němeček minul balon, rychlonohý Pilař se jej zmocnil, obešel i Kubáska a do prázdné branky poslal Hradec pohodlně do vedení. Baník pak měl slušné šance, zejména oba Brazilci. Nejprve šel po přihrávce Čady sám na bránu Costa, ale zamířil vedle. Po něm měl šanci Thomas, ale také neuspěl. A tak se radovali domácí, když se ve 23. minutě po rohovém kopu prosadil po chybě Kubáska hlavou Ir Munster. Ten se o chvíli později radoval podruhé, když Kubásek střelu Černého jen vyrazil a pro domácího útočníka nebyl problém skórovat.
Hned po změně stran se ke střele z šestnáctky dostal sokolovský Costa, ale jeho pokus skončil na břevně domácí brány. Hradečtí si pak šikovně hlídali své jasné vedení. Baník se sice snažil o zkorigování, ale jeho akce byly často bezzubé. Ve druhé půli se hrál poměrně nudný fotbal, který neměl divákům co nabídnot. Sokolovští fotbalisté se branky dočkali až v nastaveném čase. Odražený míč doběhl střídající Salák a prostřelil brankáře Podhajského.
FC Hradec Králové – FK Baník Sokolov 3:1 (3:0). Branky: 5. Pilař, 23. a 27. Munster. Rozhodčí: Kocourek - Čecháček, Vysloužil, ŽK 1:3 (39. Wozniak – 35. Thomas, 47. Hájovský, 63. Kura). Diváci: 1145.
Hradec Králové: Podhajský – Vít, Pilař (82. Vodehnal), Černý (61. Krejcar), Filip – Pospíšil, Dvořák (87. Bouška), Čupr, Gavula – Munster, Wozniak.
Sokolov: Kubásek – Kura, Němeček, Hájovský, Thomas – Bauer (76. Frohna), Jiráček (46. Habai), Čada, Mach – Šorfa (72. Salák), Costa. ⋌