Čtvrtou porážku si na podzim připsali fotbalisté Baníku Sokolov na Julisce, kde své zápasy hraje obrozená Dukla Praha.
V prvním poločase se nehrál atraktivní fotbal, brankáři se nudili a první pořádná střela mezi tyče šla až ve 27. minutě. Pokus domácího Kulvajta však Kubásek chytil. O pár minut později šli domácí do vedení. Sokolovský brankář nezkrotil střelu domácích, k míči se dostal Kulvajt, ale byl Kubáskem faulován. Nařízenou penaltu pak proměnil Michal.
Až po změně stran byl Baník dobrou půlhodinu aktivnější, jenže mu scházela finální přihrávka. Velkou šanci měl po centru Bauera střídající Salák, ale hlavou zamířil nad. Chvíli nato měl další příležitost Kura, ale jeho pokus vyhlavičkoval domácí Palša na roh. Dukla byla v této fázi pod velkým tlakem, ale paradoxně vstřelila rozhodující branku. To se povedl brejk Koptovi, který centrem před bránu oslovil Svatonského a ten skluzem přidal druhý gól. Záhy měl velkou možnost opět Salák, ale nedal. Pak nastřelil břevno Vondrášek a na druhé straně Hanus.
FK Dukla Praha – FK Baník Sokolov 2:0 (1:0). Góly: 38. Michal z penalty, 73. Svatonský. Rozhodčí: Matějek – Slavík, Hrubeš. Bez karet. Diváci: 381.
Dukla: Rada – Michal, Ludačka, Palša, Hanus (90. Pokorný) – Holub, Daněk, Kopta, Kuděla – Kulvajt (46. Hubka), Svatonský. Trenér: Bittengel.
Baník: Kubásek – Kura, Němeček, Hájovský, Thomas – Bauer (69. Vondrášek), Costa, Čada, Mach – Jiráček (46. Salák), Šorfa (68. Habai). Trenér: Abrhám.