V posledním vystoupení v rámci fotbalové krajské I. A třídy se kanonýři opět činili. V sedmi duelech totiž nasázeli celkem 46 branek, což dělá parádní průměr, a to 6,5 gólu na jedno utkání. K vidění však nebyly pouze branky, ale také zejména boje o vyhnutí sestupu.

Své by o tom mohly povídat dva týmy Olympie. Ta březovská se představila na půdě starorolské rezervy, kde uhrála nerozhodný výsledek, ten jí pak zaručil alespoň účast v baráži o udržení v soutěži. Podstatně hůře pak dopadla ta hroznětínská. Ta bojovala o veledůležité body na hřišti chodovské rezervy, kde v divoké přestřelce nakonec vyšla bodově naprázdno, a doplnila tak týmy sestupující do krajské I. B třídy – Skalnou a Kraslice.

Naopak postupové radosti si mohli užívat v Drmoulu, kde se představila Nová Role. Lídr tabulky a jistý postupující však neponechal nic náhodě a s krajskou I. A třídou se rozloučil vítězstvím. Spanilou jízdu nováčka soutěže Bukovan nezastavila ani Skalná, když jí nováček nasypal pět branek, a v tabulce si na své konto připsal konečnou druhou příčku. Na třetí místo se díky výhře nad Dolním Rychnovem vyhoupla Lomnice. Další nováček soutěže Rotava si pak odvezla vítězství z Horního Slavkova a v konečné tabulce obsadila čtvrtou příčku. V závěrečném kole uspěl i chebský FC, který si poradil s Kraslicemi.

Výsledky, 26. kolo

Bukovany – Skalná 5:3 (2:2)
Dvě branky vítěze vstřelil Jan Kanis. O zbylé tři se pak podělili Radek Svobora, Marek Kavur a Tomáš Závorka. Za hosty byli brankově úspěšní Petr Lörinz, Josef Frič a Gustav Špicl.

Lomnice – Dolní Rychnov 4:2 (2:0)
Domácí prakticky o své výhře rozhodli již v první půli, když hostům vstřelili dvě branky, o které se postaral Petr Koubek. Další dvě branky Lomnice pak obstarali Marek Pitner a Tomáš Zindl. Za Rychnov skórovali Evžen Klemma Jan Stejspal.

Horní Slavkov – Rotava 1:3 (0:2)
Dvakrát zamířil do svatyně Slavkova Milan Havel a jednou Aleš Kučera. Za domácí si na své střelecké konto připsal čestný úspěch Lukáš Šereda.

Drmoul – Nová Role 4:3 (3:2)
Branky lídra tabulky zajistili Vlastimil Kotous, Stanislav Bartůněk, Tomáš Kafka a Marek Daneziev. O dvě branky Novoroláků se poté zasloužil Martin Šourek a jednou se radoval z gólu i jeho spoluhráč Lukáš Hnízdil.

Stará Role B – Olympie Březová 2:2 (1:1)
Jednou se zapsal do střelecké listiny starorolský Filip Němec a na stejné vlně se pak nesl i jeho parťák ze starorolské rezervy Lukáš Khodl. Za březovskou Olympii poté mířili přesně mezi tři tyče Michal Brabenec a Pavel Walter.

Kraslice – FC Cheb 2:4 (1:2)
Dvě branky vítěze obstaral Martin Oršel. O další dvě gólové radosti chebského FC se podělili Pavel Benkovský a Jan Lopatio. Za domácí poté zmírnili porážku přesnými zásahy Jan Němec a Josef Kričfaluši. Před osmdesáti diváky odřídil duel sudí Aubecht. ŽK: 1:1.

Chodov B – Hroznětín 6:5 (3:0)
Domácím zajistili dvanáctou výhru dvěma góly Vladimír Dolejš a Michal Bečvář. Další branky spartakovců poté přidali Jakub Smolka a Filip Lembacher. Za hosty se dvakrát zapsal do listiny střelců Lukáš Zuzka a jednou Alexandr Neč, Václav Pesser a Tomáš Koch.