„Bod je pro nás málo. Do Chodova jsme jeli s tím, že chceme všechny tři. Bohužel utkání ovlivnilo nesmyslné vyloučení Lukáše Komberce, za údajné filmování,“ zlobil se na úvod trenér rezervy Sokolova a hned vysvětlil proč: „Komberec má na kotníku veliký krevní hematom. Pochybuji, že by si to při tom střetu udělal sám.“

Do inkriminovaného vyloučení byli o něco aktivnější hosté. „Hráli jsme přesně to, co jsme chtěli. Dostali jsme se do vedení a Spartak jsme k ničemu nepustili,“ pokračoval Jiří Dreiseitl.

Domácí poté co dostali výhodu jednoho muže v poli, převzali otěže zápasu. „Domácí měli ve druhém poločase tři vyložené šance, které volaly po gólu. Naši hráči podali velice bojovný výkon v obraně a tím si ten bod zasloužili. Bohužel my jsme ale v takové situaci, že bod pro nás nic neřeší. Snad jedině to, že jsme před sebe Chodov v tabulce nepustili,“ přidal.

Podle trenérových slov se mohly pískat dvě penalty. „Jedna po zákroku na Komberce. Druhá pak poté, co Svůra zahrál v pokutovém území rukou. Kdyby ho míč trefil, tak neřeknu ani půl slova, ale on si ho hodil do běhu, jako při basketbale,“ poznamenal sokolovský lodivod.

Trenér juniorky se na utkání podíval ještě z jiného úhlu. „Když se na utkání podívám tak nějak globálně, tak nejsme ani zklamaní, ani neskáčeme radostí. Mohli jsme dostat tři branky, ale také kdyby nedošlo k vyloučení Komberce, tak jsme mohli bez problémů vyhrát. My se ale momentálně musíme soustředit sami na sebe. Nesmíme se koukat na tabulku, ale soustředit se na své vlastní výkony v dalším zápase,“ uzavřel kouč sokolovského béčka Jiří Dreiseitl.