„Penalty jsou loterie, nepřikládám jim takový význam. Celkově se mi ale zápas líbil, byl jsem velice spokojen,“ svěřil se březovský kouč Petr Peterka.

První poločas byl poměrně vyrovnaný, možná s menší převahou Mariánských Lázní. „Vysokým presinkem se hosté snažili narušovat naši rozehrávku, to se jim místy dařilo,“ pokračoval kouč Olympie.

Přesto šli domácí do vedení, rychlou kombinaci přetavil v úvodní gól zápasu Vůjtěch.

Do konce první půle však bylo srovnáno. „Po našem špatné dostoupení se soupeři podařilo vyrovnat,“ přiblížil Peterka.

Po přestávce byli domácí lepším týmem. „Naše hra se výrazně zlepšila, dostali jsme Mariánské Lázně pod tlak, vypracovali jsme si několik velmi slibných příležitostí,“ pochvaloval si březovský lodivod.

Jenže nečekaně udeřilo na druhé straně hřiště a domácí rázem prohrávali. Nepříznivým vývojem se ale Březovští nenechali deprimovat. „Po inkasované brance naši hráči ještě zvýšili své úsilí a Škoda čtvrthodiny před koncem vyrovnal,“ oddechl si Peterka.

V hektickém závěru se domácí snažili urvat tři body. Proti byl však výborný brankář Viktorie Šmejkal. Své umění však předvedl i březovský gólman Starý, který musel likvidoval brejk hostujícího útočníka.

V posledních vteřinách utkání potom domácí nastřelili ještě břevno lázeňské branky, od kterého se míč odrazil na brankovou čáru. „Remíza byla spravedlivá, mohli jsme vyhrát i prohrát,“ poznamenal na závěr Peterka.