Jako první rozehrají své utkání borci Viktorie Mariánské Lázně, kteří přivítají v sobotu od 15 hodin Petřín Plzeň. „Budeme hrát na naší umělce v areálu Viktorie. Je o něco menší, takže hosté, kteří budou bránit, mohou mít určitou výhodu. Na druhou stranu jsme na ní celou zimu trénovali, takže věřím, že to zvládneme,“ říká na úvod mariánskolázeňský trenér Stanislav Purkart s tím, že bude i nadále postrádat Sadílka. Do hry naopak už bude připraven útočník Nedbalý.

Jako druzí v pořadí, ale už v neděli, rozehrají své utkání borci karlovarské Slavie. Lídr tabulky přivítá na umělce v Drahovicích od 10:30 tým Přeštic. „Chceme tři body, ale je nám jasné, že když je utkání, které má jasného favorita, tak to může být ošemetné. Navíc Přeštice ještě nehrály, takže budou velmi motivovaní,“ říká karlovarský trenér Karel Tichota. Do utkání nezasáhne zraněný Hudec.

Zápas mezi Olympií Březová a Českým Krumlovem je přesunut na sokolovskou umělku. „Hrát se bude v neděli od 15.30 hodin,“ upozorňuje všechny fanoušky březovský trenér Petr Peterka.

A Olympie má co napravovat. V Českém Krumlově na podzim prohrála 3:0. „V utkání jsme dvakrát vedli, ale vlastními chybami jsme zápas prohráli. To chceme napravit a udržet kontakt s čelem tabulky,“ má jasno Peterka. Ten bude postrádat Pavla Horvátha, ale David Vaněček by měl být k utkání připraven.