Fotbalový okresní přebor mužů pokračoval kolem s pořadovým číslem 22.

Baník Bukovany - TJ OSS Lomnice B 0:2 (0:0). Lomnice na půdě předposledních Bukovan potvrdila roli favorita. Po bezbrankové první půli hosté dvakrát udeřili a odvezli si tři body.

Branky: Schrehart Robert, Ohibský Michal. Rozhodčí: Hrubý Vít. ŽK: 3:1. Diváci: 50.

SKF Kraslice - Baník Svatava 3:2 (2:0). Na utkání prvního s pátým celkem tabulky se v Kraslicích přišlo podívat 130 diváků. Domácí si v prvním poločase vytvořili dvoubrankový náskok, hosté po obrátce stran potvrdili dobrou jarní formu a srovnali stav na 2:2. Kraslice však stačily ještě strhnout výhru na svou stranu zásluhou Salaye.

Branky: Lomoz Vítězslav 2, Salay Otto Rajtšlegr Tomáš 2. Rozhodčí: Procházka Jaroslav. ŽK: 4:3. Diváci: 130.

Sokol Šindelová - FK Jindřichovice 1:2 (0:1). Pro jubilejní, desátou výhru sezony si fotbalisté Jindřichovic dojeli do Šindelové, i když poslední celek tabulky nebyl snadným soupeřem.

Branky: Žovinec Roman Hudák Roman 2. Rozhodčí: Melničuk Vladimír. ŽK: 1:1. Diváci: 30.

TJ Staré Sedlo - Slavoj Kynšperk B 3:1 (3:0). Staré Sedlo nakročilo na svém trávníku za výhrou již v prvním poločase, kdy ostrostřelec Jan Hajdu zaznamenal hattrick a zabezpečil tak domácím tříbrankové vedení. Po přestávce se podařilo Kynšperku Orgoníkem pouze snížit na konečných 3:1.

Branky: Hajdu Jan 3 Orgoník Tomáš. Rozhodčí: Hodač Petr. ŽK: 3:1. Diváci: 50.

TJ Baník Union Nové Sedlo B - Spartak Chodov B 5:7 (3:4). Pořádná gólová přestřelka se odehrála v Novém Sedle, kam k derby zamířil Chodov. Hosté v prvním poločase vedli již 3:1, domácí potom ale srovnali stav, aby stejně po prvním poločase prohrávali o jeden gól 3:4. I po přestávce se střelcům dařilo, ve druhém poločase padlo dalších pět branek, z výhry se ale nakonec radovali chodovští fotbalisté.

Branky: Farkaš Kamil 2, Petřík Daniel 2, Suchý Stanislav Dolejš Vladimír 3, Jesipčuk Radek 2, Smolka Jakub 2. Rozhodčí: Kučka Jiří. ŽK: 2:1. Diváci: 30.

Spartak Horní Slavkov B - Olympie Březová C 2:3 (2:1). Stejně jako na podzim i tentokrát si fotbalisté Březové vyšlápli na Horní Slavkov. A stejně jako v prvním vzájemném duelu Slavkováci po první půli vedli, ale Březovští po přestávce dvěma góly otočili skóre ve svůj prospěch.

Branky: Novotný Petr, Křemen Martin Hořejší Jiří, Peterka Pavel, Kasl Jan. Rozhodčí: Cvrk Miroslav. ŽK: 0:2. Diváci: 20.

Utkání Krásno Dolní Rychnov bylo odloženo.