„Bohužel se nám nepodařilo utkání zvládnout,“ zklamaně načal své hodnocení březovský trenér Petr Peterka. V prvním poločase jeho tým jednou inkasoval, když ve 31. minutě uspěl po rychlém protiútoku Karel Kaňkovský.

„V prvním poločase jsme sice měli více míč v našem držení, přesto jsme po naší ztrátě po rychlém brejku inkasovali,“ smutně poznamenal k první půli Peterka. Ta druhá pak Olympii vůbec nevyšla, když inkasovala další tři branky. „Chtěli jsme přidat na síle a důrazu v útočné fázi, ale obdrželi jsme v rychlém sledu tři branky, a to už bylo utkání rozhodnuto,“ vysvětloval Peterka. Prohru Březové pak zmírnil v závěru alespoň čestným úspěchem Matěj Kravar.

FK Arsenal Česká Lípa – FK Olympie Březová 4:1 (1:0). Branky: 31. a 69. Kaňkovský Karel, 56. Vébr Matěj, 62. Valta Lukáš (PK) – 66. Kravar Matěj. Rozhodčí: Trska. ŽK: 3:3. Diváci: 90.

Březová: T. Martinec – Burkyt, Neudert, Neumann (80. Boukal), Šaloun (73. Slabyhoudek) – Peterka, Vrtělka, Bereczký (52. Dolejší), Kravar, Kursa – D. Martinec.