„Hosté s námi hráli velice vyrovnanou hru a snažili se o vysoké napadání, které nám dělalo problém v rozehrávce,“ připomněl březovský trenér Petr Peterka, co dělalo jeho jedenáctce v souboji s Berounem problémy.

„Přesto jsme si vytvořili mírný tlak a vypracovali několik dobrých brankových příležitostí. Více nám dělala problém hra přes krajní prostory a ukázalo se, na čem musíme více zapracovat. V prvním poločase jsme se dokázali právě po hře přes krajní prostor a přihrávce prosadit,“ narážel Peterka na jedinou branku v prvním poločase, kterou obstaral pro potěšení březovských fanoušků Zdeněk Rakaš.

I ve druhém poločase bylo na březovském hřišti pořádně rušno. „Druhý poločas byl z obou stran velice bojovný,“ uznával Peterka. „Chybělo nám někdy více klidu v rozehrávce a jak v prvním, tak druhém poločase více pohybu a nabídky pro míč,“ upozorňoval březovský kouč.

I přesto Březová vstřelila soupeři další dvě branky, když se postupně zapsali do střelecké listiny Daniel Sýs a Michal Slabyhoudek.

„Podařilo se nám vstřelit dvě branky a utkání jsme dovedli do vítězného konce. Navíc velmi dobře zachytali oba gólmani a všichni hráči utkání odmakali,“ těšilo závěrem Peterku nasazení jeho týmu, které dovedlo Březovou k cennému skalpu účastníka Fortuna Divize A.

FK Olympie Březová – Český lev-Union Beroun 3:0 (1:0)

Branky: Rakaš Zdeněk, Sýs Daniel, Slabyhoudek Michal (PK).

FK Olympie Březová: Martinec – Peterka, Neudert, Číž, Šaloun – Rakaš, Rusňak, Filipec Hašek – Vaněček Sýs (stř. Slabyhoudek, Burkyt, Schönwalder, Nimrichter, Neumann. Deme, Boukal, Bendík). Trenér: Petr Peterka.