Fotbalistkám Baníku Bukovany se na jaře daří. Jasným způsobem vyhrály i čtvrtý zápas v řadě, když si doma poradily s Pokraticemi.

Baník Bukovany 6
Sokol Pokratice 0

Již v prvním poločase domácí hráčky dokazovaly, kdo je lepším týmem. Soupeře z Pokratic jasně přehrály rychlostí a fotbalovým projevem. K vidění byla celá řada pěkných akcí, po kterých se Baník dostával do šancí. V prvním poločase přesto padla jen jedna branka, o kterou se ve 25. minutě postarala Špačková.
Také po změně stran se hrálo podle předchozího scénáře. Tlak domácích holek narůstal a hosté se pouze bránili. Baník si vytvořil několik pěkných akcí a konečně se prosazoval i gólově. Zejména pak v rozmezí od 60. do 80. minuty, kdy se hráčky Bukovan trefily hned pětkrát. Na 2:0 zvýšila Bendová po přihrávce Novotné, třetí gól vstřelila ranou z pětadvaceti metrů Vagingerová. Další dvě branky daly po svých únicích z půlky hřiště Bendová a po ní Patakiová. Svým třetím gólem uzavřela skóre utkání z hranice šestnáctky Bendová, která tak dovršila debakl hostujících hráček.
„Musíme všechny naše holky pochválit za předvedený fotbalový výkon a vynikající přístup k zápasu,“ radovali se trenéři Štursa a Bauchner. „Soupeři nic nedovolily, dařilo se i střelecky. Výborný výkon podala Brožáková, tři branky zaznamenala Bendová,“ pochvalovali si bukovanští trenéři po dalším vyhraném utkání.

Poločas 1:0. Branky: Bendová 3, Špačková, Vagingerová, Patakiová.
Sestava Baníku: Lahvičková – Vagingerová, Brožáková, Bartošová, Novotná – Štrynclová, Bílková, Patakiová, Glosová – Bendová, Špačková. Střídaly: Weingartlová, Poláková a Bláhová.
Ostatní výsledky 12. kola: Rakovník – Holoubkov 7:0, Lenešice Jirkov 1:0, Droužkovice – Krupka 1:0, Bukovany – Pokratice 6:0, Kryry – Příkosice 1:0.