První poločas toho mnoho nenabídl. Oba týmy sice zahrávaly několik standardních situací, ale přesně mezi tři tyče nemířil ani jeden ze střelců. Brankáři ve svých pokutových územích jasně kralovali. Druhá pětačtyřicetiminutovka byla ze strany domácích o něčem jiném. Celkem třikrát se brankář 1. FC Erik Arkenberg musel otáčet a lovit míč ze své sítě.

V 50. minutě našel Sudenek volného Blažeje a ten bez problémů poslal domácí do vedení. Za pětadvacet minut hry se prosadil ten samý hráč.
Tentokrát se dostal k odraženému míči po rohovém kopu a z hranice šestnáctky nedal Arkenbergovi šanci zasáhnout.
Osm minut před koncem utkání se k míči dostal opět Blažej. Tentokrát ale centroval a poslal míč na hlavu Kaloda, který upravil na konečných 3:0. Novému trenérovi 1. FC Zdeňku Procházkovi tak premiéra vůbec nevyšla.

H. Měcholupy – K. Vary 3:0 (0:0). Branky: 50. a 75. Blažej, 82. Kalod. ŽK: 1:1 (Procházka – Staněk). Rozhodčí: Schröter – Langer, Dobrý.
Horní Měcholupy: Kovář – Rycka, Oplštil, Bašta, Houžvička, Sudenek, Kalod, Blažej, Vrabec, Málek, Procházka.
Karlovy Vary: Arkenberg – Jarkovský, Ivacko, Stehlík, Michna, Tůma, Nerad, Geňo, Staněk, Šamánek, Osmann.