První poločas branku nepřinesl. Největší příležitost měl domácí Michálek ve 37. minutě. K míči se dostal ve středu velkého vápna, ale nepochopitelně přestřelil. Jen pár minut po změně stran se po rohovém kopu dostal k míči Marián Geňo a hosté šli do vedení. To mohl Geňo navýšit v 63. minutě, ale jen o milimetry minul levou tyč.  Domácí si vypracovali několik šancí, ale brankově se dlouho prosadit nikdo nedokázal. Až v 72. minutě si za obranu naběhl Štoček a ve skluzu překonal Arkenberga.

A to ještě nebylo ze strany Kolína vše. Michálek, který se v prvním poločase zastřeloval, udeřil pět minut po Štočkovi. Tentokrát pálil křížnou střelou na vzdálenější tyč a domácí šli do vedení. Karlovarský trenér Abrhám se pokusil něco s výsledkem udělat a do hry místo Jankovského poslal Šollara. Bohužel kýžený efekt v podobě vyrovnání se nekonal. Naopak. Byli to opět borci Kolína, kdo se radoval z branky. Přesněji v 84. minutě zvýšil na 3:1 Tomáš Michálek.
Utkání se podařilo minutu před uplynutím základní hrací doby zdramatizovat Šturmovi, ale to už bylo bohužel ze strany Karlových Varů vše.

Kolín – K. Vary 3:2 (0:0). Branky: 72. Štoček, 77. a 84. Michálek – 49. Geňo, 89. Šturm. Rozhodčí: Langer – Schröter, Šecová. ŽK: 2:3 (Štoček, Sedláček – Farmačka, Geňo, Vondráček).
K. Vary: Arkenberg – Janovský (81. Šollar), Huška (56. Ivanko), Stehlík, Šíma, Machek, Tůma, Nerad (84. Šturm), Farmačka, Vondráček, Geňo.