V posledním přípravném zápase na nadcházející jarní část divize se na umělé ploše FC Cheb utkali fotbalisté Hvězdy Cheb s U 19 Sparty Praha.
„Utkání splnilo naše očekávání. Věděli jsme, že to bude rychlé a tvrdé, že nás budou mladí hráči Sparty presovat v šesti lidech, a to se také stalo. Neměli jsme tak čas na rozehrávku, všechno jsme řešili nahrávkou na brankáře, a tak jsme se nemohli dostat do hry. Museli jsme zrychlit hru na dva doteky, nedržet míč dlouho u nohy. Do hry jsme potřebovali zapojit větší množství hráčů bez balonu, aby vůbec bylo komu přihrát," popisoval střetnutí Jiří Vaňura, čerstvý kouč Hvězdy Cheb, který v zimní přestávce nahradil na pozici trenéra Milana Koloucha.
První vyrovnávací branku vstřelil Milan Kohout, druhou pak zařídil rychlý Lacina, který se dostal k odraženému míči po výkopu chebského gólmana a mezi dvěma sparťanskými hráči se dostal až před gólmana, kterého překonal.
Stínem zápasu bylo zranění chebského Krupičky, který si po hlavičkovém souboji rozsekl čelo nad obočím, a i když si chtěl původně jen zavázat hlavu obvazem a hned nastoupit, lékař týmu MUDr. Kropáček mu hru nepovolil a odvezl Krupičku do nemocnice, kde tržnou ránu čtyřmi stehy zašil. Krupička se vrátil ještě před koncem první půle a s obvázanou hlavou byl připraven jít na hřiště. Doktor Kropáček však hráče na hřiště nepustil, neboť by hrozilo znovuotevření tržné rány.
První mistrovský zápas sehrají fotbalisté Hvězdy Cheb v sobotu, kdy hrají od deseti hodin s Aritmou na jejím hřišti. Před sebou tak mají první jarní záchranářský duel.