Fotbalový okresní přebor mužů pokračoval svým v pořadí 14. kolem. Konečně zabralo béčko Chodova, které si připsalo na své konto první jarní výhru, a zůstává tak v čele soutěže před rezervou Horního Slavkova, ta nezaváhala na domácím hřišti proti Kaceřovu. Na posledním místě přeboru nadále zůstává Btým Dolního Rychnova, ten nestačil v v neděli v Lomnici na místní béčko.

FK Jindřichovice - Spartak Chodov B 1:3 (1:3).Vše podstatné se v Jindřichovicích událo v prvním poločase, ve kterém padly nejen čtyři branky, ale hosté si také vytvořili dvoubrankový náskok, který si po přestávce v poklidu pohlídali.

Branky:Havlík Tomáš Půlpán Karel, Krásný Jakub, Frána Denis.Rozhodčí:Magula.ŽK:2:1.Diváci:40.

Spartak Horní Slavkov B - Sokol Kaceřov 2:1 (0:0).Naopak v Horním Slavkově se čekalo na branky až do druhé půle, v ní domácí favorit strhl výhru na svou stranu.Branky:Čepička Kamil, Drobný Petr Lhota Jan.Rozhodčí:Procházka.ŽK:2:2.Diváci:40.

Dynamo Krajková - TJ Staré Sedlo 1:0 (1:0).Další tři body v domácím prostředí obstaral krajkovskému Dynamu svým gólovým zásahem již před přestávkou Jan Maršík. Hosté si tak na první výhru jara budou muset ještě počkat.Branky:Maršík Jan.Rozhodčí:Stodola.ŽK:1:1.Diváci:30.

SKF Kraslice B - SK Oloví 0:0 (0:0).V derby utkání se čtyřicítka diváků nakonec branky nedočkala. Domácí poprvé v jarní části ztratili body.Rozhodčí:Gardoš.ŽK:1:3.Diváci:40.

TJ OSS Lomnice B - D. Rychnov B 4:1 (2:0).Fotbalisté Lomnice znovu ukázali svou střeleckou potenci. Tentokrát jim čtyři míče v síti soupeře na tříbodový zisk stačily.

Branky:Matoušek Petr 2, Vondruška Tomáš, Maňák Ludvík Červený Petr.Rozhodčí:Magula. Hráno bez karet.Diváci:60.

Olympie Březová B - Baník Svatava 7:1 (3:0).Již potřetí se představili v jarní polovině okresního přeboru na domácím hřišti fotbalisté Olympie Březová. Tentokrát si otevřeli na vlastním trávníku střelnici a svatavskému Baníku nasázeli rovnou sedm branek.

Branky:Prečan Michael 3, Čučman Petr, Walter Miroslav, Dlesk Tomáš, Koco Martin Pospíšil Rostislav.Rozhodčí:Peschel.ŽK:2:3.Diváci:40.

Kompletní přehled okresních fotbalových soutěží, včetně mládeže, naleznete pravidelně v úterním tištěném vydání Sokolovského deníku.