Nadstavba fotbalového okresního přeboru mužů pokračovala svým druhým kolem. Celkem se hrály čtyři duely, volno si tentokrát vybrali fotbalisté Krásna a Jindřichovic.

O 1. - 5.místo

TJ Staré Sedlo - Baník Královské Poříčí B 0:2 (0:2). Ve Starém Sedle se vše podstatné událo v prvním poločase. Hosty poslal do vedení ve 30. minutě Boček a krátce před přestávkou zvýšil náskok Baníku ostrostřelec Reitmeier. Ve druhém poločase se již skóre neměnilo.

Královské Poříčí tak napravilo porážku s Krásnem, pro Staré Sedlo je to druhý zápas bez bodového zisku.

Branky: 30. Boček Roman, 43. Reitmeier Tomáš. Rozhodčí: Gardoš Jiří. Diváci: 50.

Spartak Chodov B - TJ Lomnice B 3:0 (2:0). Skóre duelu v Chodově otevřel již v 11. minutě domácí Jesipčuk a krátce po něm, za necelé dvě minuty, zvýšil na 2:0 Smolka. Pokud hosté plánovali ve druhém poločase obrat, se zlou se potázali. Hned po přestávce jim totiž zasadil třetí gólový úder Macák. V dalším průběhu se oba celky snažily o pokoření soupeřovy branky, stav 3:0 se ale již nezměnil.

Chodov si tříbodovým ziskem pojistil průběžnou první příčku tabulky, Lomnice naopak vstoupila do skupiny o postup porážkou.

Branky: 11. Jesipčuk Radek, 13. Smolka Jakub, 47. Macák Petr. Rozhodčí: Sieber Josef. Diváci: 25.

O 6. - 10. místo

SK Dolní Rychnov B - Baník Svatava 1:1 (0:0), Pen: 4:3. V utkání poražených z prvního kola nadstavby se na úvodní gól čekalo až do 78. minuty, v té zajistil domácím jednobrankové vedení Halčinský. To však Dolnímu Rychnovu vydrželo jen necelé tři minuty, poté rozhodčí Štěřík ukázal na značku pokutového kopu a Holub srovnal na 1:1. O vítězi tak musel rozhodnout penaltový rozstřel, v tom se více dařilo Dolnímu Rychnovu, který tak shrábl druhý, prémiový bod.

Domácí se „penaltovou" výhrou posunuli na třetí místo, Svatava je naopak poslední.

Branky: 78. Halčinský Petr-  81. Holub Robert (pen.). Rozhodčí: Štěřík Filip. Diváci: 55.

SK Oloví - Baník Union Nové Sedlo B 1:1 (1:1). Pen: 5:6. Střelba ze značky pokutového kopu musela rozhodnout i o vítězi zápasu v Oloví, kde se představilo Nové Sedlo. Baník Union v první půli dotahoval jednobrankovou ztrátu, poté co v 17. minutě inkasoval z kopaček domácího Ďáska. Ve 31. minutě ale Farkaš vyrovnal a v penaltách byli hosté po vyrovnaném průběhu přece jen přesnější.

Pro Oloví to byl první zápas nadstavbové části soutěže, pro Baník Union Nové Sedlo potom druhý vítězný.

Branky: 17. Ďásek Daniel - 31. Farkaš Kamil. Rozhodčí: Procházka Jaroslav. Diváci: 50.