Fotbalová smůla? Ano, ta se velkými kusy lepí divizním fotbalistům Spartaku Chodov na jejich kopačky. I v jedenáctém kole divizní soutěže totiž vyšel Chodov bodově naprázdno. Tentokrát nechal všechny body na půdě Děčína.

Spartakovci zamířili k těžkému duelu pouze se třemi náhradníky a v základní sestavě s mladíčkem Kočím.

I přesto se Chodov prezentoval dobrou hrou. Domácí fotbalisté totiž v prvním poločase nemohli najít řádný fotbalový recept na dobře organizovanou obranu Chodova, která je nepustila během první pětačtyřiceti­minutovky do vyloženější šance.

Ba naopak. Právě Chodov trápil tým Děčína svými rychlými výpady. Zejména pak mladíček Kočí. Ten měl na noze po samostatném úniku stoprocentní šanci, ale tu mu svým excelentním zákrokem zneškodnil domácí brankář.

I ve druhém poločase se Chodováci snažili o vstřelení rozhodující branky, ale bez brankového efektu.

A tak přišla na řadu 72. minuta, kdy Děčín brankově udeřil. Po centru nasměroval balon hlavou do brankáře Chodova Pelecha děčínský Matoušek.

Míč se poté odrazil do branky od gólmana Chodova, a domácí se tak mohli i přes závěrečný tlak hostů radovat z důležitého vítězství. Chodov tak opět vyšel bodově naprázdno.

Navíc jeho konkurent Vilémov uspěl překvapivě na půdě kladenské rezervy, když stáhl ve druhém poločase dvoubrankové vedení domácího výběru, a po vítězství tak přenechal poslední místo v tabulce právě Chodovákům. I přesto však spartakovci stále v divizní soutěži fotbalově žijí.

Děčín – Chodov 1:0

Branka: 72. Matoušek. Poločas: 0:0. Rozhodčí: Vnuk. ŽK: 3:3. Diváci: 80.

Chodov: Pelech – Mašek, Joza, Širochman, Vondráček – Nezval, Štěpán, Správka, Dušek – Zucker, Kočí. Trenér: Jiří Schveiner.