Sokol Kaceřov – TJ OSS Lomnice B 2:1 (1:0). Domácí si po prohře v Březové opět spravili chuť. Lomničtí naopak po domácím vítězství nad Starou Chodovskou tentokrát na hřišti soupeře neuspěli.
Branky: Hamouz Robert, Lhota Jan – Vandrovec Jiří. Rozhodčí: Stodola. Diváci: 20.

SKF Kraslice B – FK Jindřichovice 2:2 (0:1). Předposlední Jindřichovice zajížděly na půdu třetích Kraslic, a po poločase dokonce vedly gólem Karla Surového. Po přestávce ale domácí srovnali stav a v 65. minutě se parádní střelou z trestného kopu ujali vedení. Kraslice dopravily míč do sítě Jindřichovic ještě dvakrát, branky však nebyly pro ofsajd uznány a to vzbudilo na domácí straně značné emoce. A to tím spíše, že se hostům podařilo v 85. minutě vyrovnat Havlíkem. Jindřichovice si tak odvezly cenný bod.
Branky: Svoboda Miroslav, Odvárko Petr – Havlík Tomáš, Surový Karel.  Rozhodčí: Gardoš. ŽK: 4:1. Diváci: 30.

Dynamo Krajková – Baník Svatava 3:1 (3:1). Vše podstatné se v Krajkové událo v prvním poločase, ve kterém si domácí vytvořili dvoubrankový náskok, a po výhře v Bukovanech tak naplno bodovali i v domácím prostředí.
Branky: Lukeš Ladislav, Petrák Lukáš, Švandrlík Jakub – Tůma Michal. Rozhodčí: Gardoš. ŽK: 0:2. Diváci: 30.

FK Stará Chodovská – TJ Staré Sedlo 4:0 (2:0). Pětigólový příděl z Lomnice v minulém kole napravili fotbalisté Staré Chodovské před návštěvou kola na vlastním hřišti. Starému Sedlu nasázeli čtyři branky. Hosté stejně jako před týdnem nedokázali vstřelit gól.
Branky: Mudra Martin, Noháček Václav, Gabčo Martin, Eszenyi Jindřich. Rozhodčí: Cvrk. ŽK: 1:1. Diváci: 80.

Spartak Chodov B – Olympie Březová B 4:0 (3:0). Utkání kola a zřejmě celého podzimu se hrálo v Chodově, kde se na trávníku vedoucího mužstva přeboru představila v dobré formě hrající druhá Březová. Olympie se v případě výhry mohla bodově na Spartak dotáhnout, to se jí však nepodařilo.  O osudu duelu, v němž padly čtyři žluté a také dvě červené karty, bylo prakticky rozhodnuto po první půli, kterou domácí vyhráli o tři branky. Chodov tak ukončil sedmizápasovou vítěznou šňůru březovských borců.
Branky: Kůrka Jan 2, Jankovský Petr, Vilinger Filip; Rozhodčí: Hányš. ŽK: 2:2. ČK: 1:1. Diváci: 50.

Spartak Horní Slavkov B –  Baník Bukovany 5:2 (2:0).   Po dvou zápasech sice domácí Spartak znovu inkasoval , a to hned dvakrát, ale na bodový zisk to posledním Bukovanům ani tentokrát nestačilo.V domácím dresu zaznamenal hattrick Patrik Aubrecht.
Branky: Aubrecht Patrik 3, Bulíček Martin, Jonáš Libor – Cicko Lukáš, Žába František. Rozhodčí: Cvrk Miroslav. Diváci: 70.

Okresní soutěž mužů

Předposlední kolo podzimu měla na programu také okresní soutěž. Krásno si na domácím trávníku poradilo s Kynšperkem. Vedoucí Šindelová rozstřílela rovněž doma poslední Chlum a gólově se zadařilo i Novému Sedlu, které nasázelo sedm branek Dolnímu Rychnovu.

Baník Krásno – Slavoj SEF Kynšperk B 4:1 (1:0). Branky: Schlossbauer Roman 2, Lorenz Wolfgang, Poplštejn Pavel – Černý Karel. Rozhodčí: Horvát. ŽK: 2:2. Diváci: 20.

Sokol Šindelová – Sokol Chlum 9:1 (2:0). Branky: Janata Martin 3, Fojtík Eduard 2, Beneš Jan 2, Šebeš František, Holan Michal – Holý Petr. Rozhodčí: Procházka. Diváci: 30.

BU Nové Sedlo B – SK D. Rychnov B 7:1 (0:1). Branky: Suchý Stanislav 3, Farkaš Kamil 2, Wýstrach Pavel 2 – Kroha Roman. Rozhodčí: Krejčí. Diváci: 50.