Premiérový zápas nového ročníku krajského přeboru se favoritovi z Chodova povedl. V domácím prostředí si poradil s nováčkem z Mariánských Lázní, ktermu nastřílel čtyři góly.
Spartak Chodov 4
FC Viktoria M. Lázně 0

Domácí hráči začali velice dobře a brzy šli do vedení. Už v 7. minutě si Klemera narazil míč se Smolkou a levačkou z vápna vymetl šibenici – 1:0. O dvě inuty později předvedl individuální akci Machulka, ale šanci zastavil ofsajd Kaňoka. Hosté se ke střele dostali až v 18. minutě, ale pokus Kováře letěl nad. Přesto se nováček soutěže prezentoval sympaticky a hrál rychlý fotbal. Jenže fotbalovější byli domácí, kteří ve 25. minutě měli po rychlé akci kaňoka šanci, ale Klemera z voleje pálil nad. Ten byl před půlí zraněn a musel střídat.
Tři minuty po poločase centroval Smolka a mladý Vondráček v pádu hlavou těsně minul. Po neúspěšném trestňáku Bulíčka vyhrál na druhé straně velmi tvrdý souboj se Ščasnárem domácí brankář Dutz a z protiakce udeřilo podruhé. V 56. minutě zacentroval Šellong, Smolka míč přípravil pro Vondráčka, který propálil brankáře na 2:0. V 61. minutě sepo akci Smolky ke střele z dálky dostal Kaňok a výstavní ranou pod břevno zvýšil už na 3:0. Za necelých deset minut dostal hostující Vl. Semančík druhou žlutou kartu a byl vyloučen. Přesilovku pak Spartak využil v 76. minutě, kdy se po asistenci Smolky dalším pěkným gólem prezentoval opět Kaňok – 4:0. Do konce utkání ještě štěstí zkoušeli střílející Hányš, Obešlo a v exhibičním závěru i tvůrce hry Smolka, ale Viktorie už neinkasovala.
Góly: 61. a 70. Kaňok, 7. Klemera, 55. Vondráček. Rozhodčí: Hodač – Tichota, Bušek; ŽK 0:5, ČK 0:1. Diváci: 250.
Sestava domácích: Dutz – Obešlo, Bulíček, Hányš, Dušek (79. Roulich) – Vondráček, Machulka (82. St. Šustr), Klemera, J. Gvizd – Kaňok, Smolka.
Sestava hostů: Jacko–Lysák – L. Kovář, M. Semančík, Hadač, Švejda – Vl. Semančík, Hort, M. Zeman, J. Kovář – Braniš (66. Martin Greizinger), Ščasnár (75. Marek Greizinger).