V nejvyšší krajské fotbalové soutěži v sobotu odpoledne druhý celek tabulky ten předposlední vůbec nešetřil. Dobrou hrou všech řad ho zcela rozebral a nasázel mu osm pěkných gólů. Hattrickem se blýskl Gvizd, dva góly přidal Správka a po jednom Machulka, Dušek a Kaňok.

Spartak Chodov 8
FC Cheb 0

Spartak měl vydařený razantní nástup a jeho enormní snaha vstřelit co možná nejrychleji vedoucí gól mu stoprocentně vyšla. Prakticky ihned z prvního útoku po několika vteřinách hry Kaňok ranou z vápna řádně vyprášil Vaigeltovy rukavice a po rohu téhož domácího hráče Správka střelou zblízka pod břevno otevřel ve 2. minutě skóre utkání na 1:0. V 6. minutě po centru Duška nastřelil Gvizd prudkou hlavičkou jen tyč chebské branky a chvíli na to Správka z přímáku jen těsně minul šibenici. Nápor domácího Spartaku sílil. V 19. minutě si na centr Kaňoka naběhl Gvizd a šibalsky zvýšil na 2:0. Hosté se v ofenzivě příliš neprosazovali. A nešlo jim to ani v obraně. Spartak byl po všech stránkách lepší a jednoznačně je přehrával. Po faulu na Machulku ponechal sudí výhodu, při složitě pokračující akci se podařilo Štěpánovi odcentrovat a Správka svým druhým gólem ve 32. minutě zvýšil na 3:0. Dvě minuty na to předvedli domácí pěknou kombinační akci, na jejímž konci Správka nezištnou přihrávkou oslovil Machulku a bylo to 4:0. Několik dalších příležitostí Spartaku zůstalo neproměněno. Tvrdá střela Draxala mířila mimo, po kolmici Machulky odzbrojil Správku skluzem Sedláček a chvíli na to se v gólové pozici zjevil Kaňok, ale zblízka zamířil jen do brankáře.
V úvodu druhé půle pálil Štěpán zvoleje nad a pak na krátký čas ožili také hosté. Z ojedinělého protiútoku vypálil tvrdě Vondrášek, ale brankář Dutz míč vyrazil. Další střelu Vondráška k tyči po přiťuknutí Špiříka, pak Dutz vychytal. Poté už zase přišly další dobré chvíle domácích. Po akci Štěpána odcentroval Kaňok a Gvizd hlavičkou pod břevno upravil na 5:0. Brzy na to, po kombinaci Širochmana s Kaňokem se kanonýr Gvizd prosadil potřetí a efektní patičkou o tyč do sítě zvýšil na půltuctových 6:0. Pěkný únik předvedl střídající Šellong, přihrál Správkovi, ale ten zblízka zamířil jen do břevna. Delší časový úsek proložený sérií střídání a drobných faulů na obou stranách vyplynuvší ze hry a oceněných žlutou kartou, pak rozzářil jeden pěkný fotbalový moment. To se po centru Vondráčka zpoza vápna opřel do míče Dušek a prudkou ranou po zemi k tyči zvýšil na 7:0. Napodobit z dálky jej chtěl Šellong, ale jeho prudký pokus mířil těsně vedle a dělovku Hányše z 20 metrů do vinglu brankář Vaigelt vytěsnil na roh. V závěru si gólovku vytvořili i hosté. Přes Nového a Koloce se dostal míč ke zcela volnému Vondráškovi, ale ten zblízka přestřelil. Stejně se vedlo i Kaňokovi po centru Gvizda na opačné straně hřiště. Forvard Spartaku Kaňok se však chvíli před koncem zápasu přece jenom trefil a po centru Správky přizdobil výsledek na konečných 8:0. Přesvědčivé vítězství Spartaku je naprosto zasloužené.
Góly: 19., 53. a 55. Gvizd, 2. a 32. Správka, 34. Machulka, 65. Dušek, 86. Kaňok. Rozhodčí: Hrabovský - Balhar, Šmat; ŽK 4:4 (Dušek, Vondráček, Štěpán, Kaňok - Stejskal, Špiřík, Nový, Zeman). 120 diváků.
Spartak Chodov: Dutz – Obešlo (65. Vondráček), Macák, Hányš, Dušek – Kaňok, Draxal (56. Šellong), Machulka (46. Širochman), Štěpán – Správka, Gvizd. Připraveni: Kopřiva, O. Šustr, Smolka a Pelech. Trenér: Jiří Vican, asistent Jarda Pinc.
FC Cheb: Vaigelt - Danč (60. Zeman), Sedláček, Stejskal, Hrdina - Koloc, Vítovec (57. Fanta), Vesecký (66. Eischler), Nový - Vondrášek, Špiřík. Trenér Miroslav Švarc, asistent Pavel Benkovský.