Přesto svěřenci Jiřího Schveinera mohou ještě hodně promluvit do loterie, který tým je společně s Rakovníkem doprovodí do krajských přeborů. Klíčový duel tak čeká rezervu Kladna, kde se představí právě Chodov.

Kladno je ale jeden ze soupeřů, které na podzim dokázali fotbalisté Chodova porazit. „Paradoxně to bylo jedno z nejfotbalovějších mužstev, se kterými jsme v divizi hráli. Utkání nezvládli svojí nezkušeností,“ přibližuje trenér Jiří Schveiner.
Kladenští oproti ostatním B – týmům příliš nevyužívají posil z A – týmu. „Hrají stále prakticky ve stejném složení, je to mladé běhavé mužstvo,“ říká Schveiner.

Na velkém hřišti v Kročehlavech, kde se utkání hraje, budou domácí znovu spoléhat na své přednosti, rychlost a fotbalovost. „Musíme zahustit prostor před naší šestnáctkou, nepouštět soupeře do rychlých protiútoků, to by byla naše smrt,“ varuje dále kouč Chodova, který bude spoléhat vedle kvalitní defenzivy na tradiční brejky.

Otazník znovu visí nad sestavou Spartaku. Do tréninku se sice zapojil Vondráček, ale ještě není zcela v pořádku. Nastoupit by měl Bečvář, ale ten pro změnu ještě netrénoval. Chybět bude kvůli pracovním povinnostem i Svůra.

Program 27. kola: Sobota 29. května – od 10:15 Kladno B – Chodov, od 10:15 Čelákovice – Vilémov, od 17:00 Litvínov – Brozany. Neděle 30. květba – od 10:15 Most B – Admira Praha, od 17:00 Rakovník – Př. Kopanina, od 17:00 Jirny – Teplice B, od 17:00 Děčín – Český Brod, od 17:00 Sokolov B – Chomutov.