O tu se postaral střídající spartakovec Tomáš Chlup. Vše však mohlo být jinak. Od úvodních minut tvrdili fotbalovou muziku právě hráči kladenské rezervy, kteří několikrát rozkmitali svými střeleckými pokusy konstrukci chodovské branky.

K Chodovu se tak poprvé přiklonila v podzimní části fotbalová štěstěna. Srdnatě bojující Chodováci totiž tlak Kladeňáků ustáli a pak brankově udeřili. V 76. minutě minul kladenský stoper míč, toho se zmocnil chodovský útočník Chlup, který posléze upaloval sám na gólmana hostů, jemuž udělal kličku a střelou do prázdnotou zívající svatyně poslal svůj tým na dohled vysněné druhé podzimní výhře.

Hráči z Kladna vrhli všechny zbytky sil do závěrečných minut, ve kterých chtěli vstřelit kýžený vyrovnávací gól, ale to se jim nepovedlo. Chodov si tak připsal na své konto důležité tři body, i přesto však zůstává na poslední, patnácté pozici, ale s velkou nadějí, jelikož i Rakovník, který má na svém kontě osm bodů, si připsal porážku. Dva body pak ztrácí Chodov na duo Sokolov B, Vilémov.

Chodov – Kladno B 1:0

Branka: 76. Chlup. Poločas: 0:0. Rozhodčí: Stumpf. ŽK: 1:0. ČK: 0:1. Diváci: 150.
Chodov: Dutz – Mašek, Širochman, Joza, Vondráček – Nezval (65. Kinkal), Štěpán, Dušek, Správka – Kočí (46. Chlup), Zucker. Trenér: Jiří Schveiner.
Výsledky, 12. kolo: Chomutov - Sokolov B 2:1 (1:1), Teplice B - Jirny 3:0 (2:0), Vilémov - Čelákovice 3:1 (1:0), Chodov - Kladno B 1:0 (0:0), Český Brod - Děčín 2:1 (1:0), Přední Kopanina - Rakovník 2:1 (0:1), Admira Praha - Most B 2:0 (1:0), Brozany - Litvínov 1:2 (0:0).