„Určitě jsme chtěli více bodů, ale na druhou stranu jsme dvakrát neprohráli,“ míní chodovský trenér Jiří Schveiner. A ví proč. Po mizérii v úvodu podzimní části Chodov alespoň bodově paběrkuje. I v Rakovníku se však bodový zisk nerodil lehce.

„Věděli jsme, že Rakovník vstřelil ve Vilémově tři branky z brejku, tohle jsme pak chtěli eliminovat,“ začal se ohlížet za posledním duelem Schveiner. Mezi tři tyče chodovské svatyně se postavil v premiéře Zahrádka, který držel svými zákroky chodovské fotbalové akcie hodně nahoře. „Taktika byla jasně daná. Hrát ze zabezpečené obrany, a využít nějaký rychlý protiútok. Soupeři jsme v prvním poločase dali prostor jen jednou, to když tři hráči Rakovníka běželi na Zahrádku, ale ten je dobře vytěsnil, a nás hodně v tomto momentu podržel,“ oddychl si chodovský trenér.

A ví proč. Pokud by Rakovník vstřelil branku, Chodov by se horko těžko dostával zpátky do zápasu.
„Určitě to bylo utkání o jedné brance. My jsme jen doplatili na naši finální přihrávku, která se nám nedařila. I přesto však kluci bojovali, za což jim patří velké poděkování,“ bilancoval Schveiner.

Navíc si čisté konto připsal gólman Zahrádka. „Odchytal velmi dobré utkání, patřil k našim oporám,“ uzavřel Jiří Schveiner.