Jak spráskaní koně si museli připadat v rámci oficiálního desátého kola krajského přeboru hráči citického Sokola a chebského FC. Oba dva týmy o víkendu totálně propadly a na své konto si připsaly devítibrankové prohry.

Chebský FC, který se představil na hřišti Březové, jen smutně přihlížel vítěznému reparátu tamní Olympie, kterou dovedl k vysokému vítězství špílmachr Tomáš Bereczký, jenž pokořil brankáře hostů čtyřmi trefami.

Ostudný výprask obdržely i Citice, a to na svém specifickém hřišti, když si tam dorazila pro vysokou výhru Toužim. V dresu vítěze řádil útočník Josef Kliment, který se čtyřikrát zapsal do kolonky střelců.

Prohru, která byla šestibranková, musela skousnout před svými fanoušky Lomnice, ta nestačila na ostrovskou jedenáctku, za kterou prolomil střeleckou smůlu kapitán Horváth.

Pohodovou výhru ukořistily Mariánské Lázně, které doma pokořily čtyřmi góly Královské Poříčí, čímž se udržely na vedoucí pozici.

Výhru z kategorie důležitých zaznamenal Nejdek, který na stadionu na Limnici získal skalp Nového Sedla.

Jedenáctou prohru, která byla šestibranková, obdržel poslední Kynšperk na půdě karlovarské Lokomotivy. Tři cenné body urval i Chodov, který uspěl v souboji nováčků, když pokořil dvěma góly chebskou Hvězdu.

Výsledkový servis:

M. Lázně  - Kr. Poříčí 4:0

Mariánky se udržely na vítězné vlně, když braly čtvrtou výhru v řadě, pod kterou se hattrickem podepsal Jan Bílek.

Branky: 9., 72. a 81. Jan Bílek, 15. Jan Maule. Poločas: 2:0. Rozhodčí: Jati Peschel, Sapoušek, DFA Tomášek. Bez karet. Diváci: 100.

M. Lázně: Šmejkal - Šaliga, Jakubík, Novák, Kotous Maule (70. Helembai), Drahorád, Cinkanič (88. Schero), Kabelák (82. Hančin) Bílek, Holub. Trenér: Štěpán Hirschl.

Kr. Poříčí: Gitter - Miksa (79. Krček), Číž, Samek, Nguyen Drobný, Dufek (46. Hollý), Boček (87. Petráček), Majer (73. Javorský) Půta, Unger. Trenér: Miroslav Buják.

Březová - FC Cheb 9:0

Demoliční četu domácího výběru, který tak velkolepě složil reparát, gólově dirigoval Tomáš Bereczký, který si na konto připsal čtyři branky.

Branky: 3., 6., 41. a 60. Tomáš Bereczký, 10., 30. a 84. Michal Čuchraň, 48. a 76. Pavel Živný. Poločas: 5:0. Rozhodčí: Grůza Henych, Lhotková, DFA Berka. ŽK: 1:1. Diváci: 75.

Březová: Kasl - Veselovský (74. D. Peterka), Burkyt, Elijáš (46. Škoda), Šaloun Neumann, P- Peterka (46. Slabyhoudek), Bereczký (64. Šellong) Fojtík, Čuchraň. Trenér: Petr Peterka.

FC Cheb: Klier-  Benkovský (26. Kutlák), Dulovec, Vondrášek, Sedlák Dvořák (60. Koloc), Trampusch (36. Račák), Eschler, Prokopec (72. Csordas) Anděl (46. Tůma), V. Altman mladší. Trenér: Václav Altman starší.

Lomnice - Ostrov 1:6

Hodně cennou výhru urval Ostrov na lomnickém pažitu, když se po hodně dlouhé době zapsal do listiny střelců i kapitán Julius ´Džusy´ Horváth, který tak dovedl svůj tým k deváté výhře.

Branky: 14. Jiří Kníř - 8. a 18. Jan Tolar, 60. Milan Novotný (PK), 62. a 90. Ondřej Nýber, 65. Julius Horváth. Poločas: 1:2. Rozhodčí: R. Šmat Sieber, Kučka, DFA Janoušek. ŽK: 5:2. Diváci: 100.

Lomnice: Marka - M. Veselý, Šváb, Janovský, Jiří Kníř (78. P. Veselý) Jan Kníř, Prečan, Oršula, Novák Hauf (67. Pitner), Malinkovič (67. Čipera). Trenér: Ladislav Litvák.

Ostrov: Kubrycht - Tomáň (82. Kunz), Glanc, D. Horváth, Liška Matoušek (70. Wolf), J. Horváth, Kobera (57. Luksch), Nýber Tolar, Novotný (74. Filák). Trenér: Ivan Filip.

Citice - Toužim 1:9

Domácím přichystal ostudný výprask toužimský kanonýr Josef Kliment, který obstaral čtyři z devíti tref svého týmu.

Branky: 63. Miroslav Hamouz - 4., 33., 47. a 71. Josef Kliment, 16. Miloslav Hotěk (PK), 61., 73. a 83. Jan Vild, 90. Karel Čermák. Poločas: 0:3. Rozhodčí: Hlavatý Šuma, Štěřík, DFA Václav Štěrba. Bez karet. Diváci: 80.

Citice: Rajtšlegr - Mika, Moule (60. Psota), Pavíza (46. Čech), Širochman Burda (46. Šimek), Pinta, Dlouhý, Kessl Peřina (46. Bílek), Hamouz (64. Vilček). Trenér: Lubomír Krupička.

Toužim: Bronec-  Drabík (87. Vodrlint), Hejkal, Čermák, Hodina Bláha, Vild, Borek, Klepal Hotěk, Kliment (81. Michalec). Trenér: Marek Daněk.

Nejdek - N. Sedlo 2:1

V prvním poločase byli na hřišti lepším týmem domácí, ve druhém pak hosté, kteří vsadili vše na jednu kartu, ale vyrovnat se jim nepodařilo.

Branky: 30. Filip Neudert, 35. Jakub Kurtin. Poločas: 2:0. Rozhodčí: Henych Lhotková, Grůza. DFA Bubanec. ŽK: 1:2. Diváci: 200.

Nejdek: Bílek - J. Rutrle, Sulák, F. Rutrle, Mandous (78. Falatek) T. Jílek, Pilař, Pachta, Neudert Fr. Jílek, Kurtin. Trenér: Marián Mecele.

Nové Sedlo: R. Rychna - Vican, Sattler (87. Pelech), Lakatoš, Šebl Werner (72. Petřík), B. Rychna (83. Kovařík), Kaňok, Karásek Joza, Vostrý (90. Macák). Trenér: Zdeněk Joza.

Loko K. Vary - Kynšperk 6:1

Lokomotiva potvrdila na svém hřišti roli favorita a Kynšperku nasypala šest kousků.

Branky: 3., 76. a 79. Jakub Diviš, 7. Stanislav Štípek, 71. Radek Štěpán, 74. Pavel Kotrla - 24. Radek Panajotov. Poločas: 2:1. Rozhodčí: Štěřík Hányš, R. Šmat, DFA Rajtmajer. ZK: 2:2. Diváci: 100.

Loko K. Vary: Ešner - Durdis (81. Veselský), Hájek, Válek, Malcát Štěpán, Diviš, Štípek (78. Kolář), Jelínek Kotrla, Riedl (89. Pěkný). Trenér: Daniel Kopřiva.

Kynšperk: Kraus - Hanzlíček, Žiga, Bobčík (21. Partyngl), Beran Vágner, Štryncl (46. Orgoník), Marek, Najman Panajotov (67. Nguyen), Packert. Trenér: Roman Bělunek.

Chodov - Hvězda Cheb 2:0

Domácí rozhodli o své výhře dvěma góly po změně stran.

Branky: 48. Ondřej Šteg, 55. Ondřej Klubal. Poločas: 0:0. Rozhodčí: Kučka Grůza, Sieber, DFA Vorel. ŽK: 1:0. Diváci: 100.

Chodov: Dutz - Frána, Roulich, J. Kopecký, Frána Šustr (79. M. Kopecký), Bečvář (64. Boči), Vild, Klubal Parth (89. Janoušek), Šteg (86. Kruliš). Trenér: Petr Vakeš.

Hvězda Cheb: Mácha - Liguš, Netrval, Hajmacher, Žídek (66. Soběhart) Fidler, Čížek, Dobeš, Milota (59. Nečekal) Hampl, Balák. Trenér: Radek Čížek.